Partneři

Děkujeme všem partnerům, kteří se podílejí na realizaci grantového programu. Mnozí z partnerů věnují zúčastněným hodnotné ceny, které jim pomohou s nastartováním podnikání.

AMSP ČR

AMSP ČR Více informací

Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky a živnostníky i jejich organizace z celé republiky a byla založena v r. 2001. Zastupuje zájmy cca 264 tisíc podnikatelských subjektů napříč obory. Od r. 2009 realizuje sérii unikátních NEZÁVISLÝCH PRŮZKUMŮ o názorech podnikatelů na problémové oblasti podnikání, jejichž výsledky jsou stěžejním podkladem pro klíčová stanoviska Asociace. Hlavními oblastmi zájmu jsou jak tradiční tak trendové obory. Aktuálními tématy jsou rodinné podnikání - viz projekt RODINNÁ FIRMA, začínající podnikatelé - viz projekt SVOU CESTOU-YOUNG BUSINESS, projekt na podporu řemesel FANDÍME ŘEMESLU! a ROK ŘEMESEL 2016, projekt na podporu žen v podnikání PODNIKAVÁ ŽENA a projekt pro přípravu na elektronickou evidenci tržeb pro gastro, maloobchod a drobné podnikání MALÝ OBCHOD. Pro své členy poskytuje především INFORMAČNÍ SERVIS, PORADENSTVÍ a ANALÝZY zaměřené cíleně na segment malých a středních podniků a živnostníků z celé řady oblastí, dále účast na odborných akcích, seminářích, konferencích, setkáních podnikatelů v ČR i v zahraničí a celkové prosazování zájmů tohoto segmentu vůči vládě, parlamentu a dalším institucím.

Oblasti podpory mladých a/nebo začínajících podnikatelů se věnuje již zmiňovaný projekt Svou cestou - Young Business. V rámci tohoto projektu jsme nevytvořili uzavřený klub a nechceme žádné finanční příspěvky. Vytváříme širokou platformu pro mladé lidi s ambicí je přesvědčit, že jejich vlastní podnikání znamená být nezávislý. Tento projekt byl zahájen v roce 2013 tiskovou konferencí, kde jsme představili výsledky unikátního průzkumu mezi mladými lidmi. Na základě tohoto průzkumu bylo stanoveno i šest hlavních pilířů projektu: ukázka osvědčených postupů, propojování s úspěšnými podnikateli, zakládání společností, vyhodnocování podnikatelských záměrů, získávání investorů a navazování zahraniční spolupráce. Pro naše členy (registrace zdarma) nabízíme bezplatnou účast na seminářích a workshopech, setkávání se zajímavými a úspěšnými podnikateli, odborné vedení, pravidelné informace o zajímavých akcích, novinkách, právních aktualitách, dotačních programech či soutěžích a mnoho dalších aktivit. Naše motto je: "Nebuď pěšákem u jiných, rozhoduj sám!"

Svou cestou - Young busines

Svou cestou - Young busines Více informací

Projekt Svou cestou – Young Business je projektem AMSP ČR určeným jak pro začínající, tak i budoucí podnikatele. Cílem projektu je vzbudit v mladých lidech chuť podnikat, inspirovat je zajímavými příběhy jejich vrstevníků a podpořit je v nesnadných začátcích rozjíždění vlastního businessu. Po bezplatné registraci mohou všichni členové využívat užitečného informačního servisu, pozvánek na zajímavé akce a workshopy a v neposlední řadě i možnost stát se součástí dynamické komunity Young Business.

Těší nás, že díky spolupráci s KB můžeme začínajícím podnikatelům pomoci i finančně, a to právě grantem Nastartujte se.

ipodnikatel.cz

ipodnikatel.cz Více informací

Portál iPodnikatel.cz přináší na svých stránkách návody, tipy a pomůcky pro podnikání. Bez ohledu na to, zda jste podnikatelský nováček, nebo zkušený matador, najdete na něm spoustu inspirace. Pokud vás zajímají novinky a trendy ze světa podnikání, případně si rádi přečtete, jak své podnikání rozjížděli druzí, tak právě pro vás každý měsíc připravuje portál www.ipodnikatel.cz e-magazín Starting UP.

Mezinárodní advokátní kancelář CEE Attorneys Tomíček Legal

Mezinárodní advokátní kancelář CEE Attorneys Tomíček Legal Více informací

CEE Attorneys je mezinárodní advokátní kancelář působící v regionu střední a východní Evropy s osmi pobočkami a s více jak 50 právníky v České republice, v Polsku, na Slovensku, v Litvě, v Lotyšsku a Rumunsku. 

Naším cílem je jednat jako jedna kancelář, s jednotnou filozofií, standardy, politikou a house-stylem napříč regiony. Intenzivně sdílíme naši energii a znalosti, abychom našim klientům poskytovali ty nejlepší služby. Rozumíme aktivitám a potřebám našich klientů napříč regiony stejně jako dramatické rychlosti mezinárodního obchodu. Díky tomu jsme schopni zajistit klientům právní služby, které překlenou jazykové a kulturní bariéry.

Za účelem poskytování komplexních služeb našim klientům spolupracujeme s nejrenomovanějšími daňovými poradci, auditory a poradenskými společnostmi stejně jako se státními a nevládními organizacemi. Mezi naše klienty patří velké nadnárodní společnosti i inovativní start-upy a středně velcí podnikatelé.

Webmium

Webmium Více informací

Jsme digitální agentura. Jsme WEBMIUM. Na trhu působíme od roku 1997. Za tu dobu jsme vyslyšeli přání a potřeby více jak 3000 klientů a dovedli je ke spokojenosti. Vyvíjíme eshop na vlastní platformě Webmium eshop, s kterým je radost prodávat. Na technologii Webflow tvoříme funkční webové stránky na míru. Záleží nám na růstu našich klientů, proto zajišťujeme marketingové aktivity všeho druhu. Od obsahového marketingu až po ten výkonnostní. Plná podpora z naší strany je samozřejmostí.

Performia

Performia Více informací

Performia je mezinárodní organizace kompletně zaměřená na úspěch firem v oblasti výběru a hodnocení zaměstnanců. Účelem Performia je podporovat společnosti s hodnotnými produkty či službami v oblasti budování týmů. To uskutečňujeme tak, že do rukou manažerů a personalistů vkládáme účinné online nástroje a know-how, které činí hodnocení a výběr zaměstnanců úspěšnějším. A díky tomu naši klienti mohou naplnit své vlastní cíle, růst a prosperovat.

TRADE NEWS, Mediální partner

TRADE NEWS, Mediální partner Více informací

Magazín o obchodu a exportu TRADE NEWS si během šesti let vybudoval exkluzivní postavení ve svém oboru. Vychází jako dvouměsíčník Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, ovšem necílí pouze na MSP. Má průměrný auditovaný náklad 8 200 kusů a distribuuje se bezúplatně direct mailem na manažery firem, státní správu, vzdělávací instituce, ale také na nejrůznějších akcích pro podnikatele, jichž je mediálním partnerem. Váženými partnery TRADE NEWS jsou Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, CzechTrade, CzechInvest, EGAP, ČEB a ICC ČR. Pyšní se také oceněním Nejlepší B2B časopis v ČR v soutěži Zlatý středník. 

Jeho stěžejním obsahem jsou informace o nových trendech v obchodu i exportu, specifikách zahraničních trhů a obchodních příležitostech, praktické rady pro vstup a působení na zahraničních trzích, finanční a právní poradenství apod. Zvláštní prostor je určen zkušenostem úspěšných českých exportérů. Velkou přidanou hodnotou jsou analýzy a infografiky.

Vydavatelem TRADE NEWS je společnost ANTECOM, která tištěnou podobu magazínu obohatila o portál www.itradenews.cz. Vydává také tituly AGE a TECH EDU

Stable.cz

Stable.cz Více informací

Webhostingem žijeme již od roku 2000, kdy služba stable.cz patřila ještě do skupiny MITON CZ a tady jsme právě nabrali spoustu zkušeností se vznikajícími projekty. Jako Stable.cz s.r.o. pokračujeme v uplatňování svých poznatků a nebojíme se je předat směrem k zákazníkům. Rádi plníme jejich požadavky na vysokou dostupnost jejich projektů a klademe důraz na osobní a rychlý přístup při řešení nečekaných situací. Abychom byli schopni flexibilně tyto požadavky plnit, musíme neustále sledovat poslední trendy v informačních technologiích.

Jako akreditovaný registrátor .CZ domény jsme schopni rychle a efektivně vyřešit zákazníkovi registraci domény pro jeho projekt. Vybrat si může ze široké škály národních nebo generických domén. V současné době registrujeme více než 20 000 domén a naše webhostingové služby využívá přes 13 000 zákazníků.

Služba Stable.cz se dlouhodobě specializuje především na vysokozátěžové e-commerce projekty. Vznikla tak i spolupráce se společnostmi Seznam.cz, a.s. (Sweb.cz), damejidlo.cz s.r.o. (Damejidlo.cz) , Sportisimo s.r.o. (Sportisimo.cz), MITON.CZ, s.r.o., (Glami.cz, Biano.cz, Rrestu.cz atd.) či Slevomat.cz, s.r.o. (Slevomat.cz).