Jak se daří projektům 8. ročníku Nastartujte se - Travel CZ SK

17. května 2021Články

Jedním z projektů, přihlášených do 8. ročníku soutěže Nastartujte se, byl projekt Kateřiny Černé "Podporujeme českou turistiku". Katka chtěla zkusit štěstí i letos. Bohužel to pravidla neumožňují -> jedno IČO = 1 přihláška. Ale můžeme se s Vámi podělit o to, jak se její projekt za poslední rok vyvinul.

Travel_CZSK

Kateřina Černá - Travel_cz_sk

Minulý rok jsem se se svým projektem přihlásila do soutěže Nastartujte se. V podnikání jsem začínala a chtěla jsem zkusit můj projekt posunout výše. Nevyhrála jsem, ale to mě neodradilo od toho pokračovat dál.

Svůj projekt „Podporujeme českou turistiku“ jsem začala na Instagramu, kde jsem přidávala tipy na výlety po naší zemi. Na základě toho jsem začala vyrábět upomínkové předměty tj. placka, přívěsek na klíče, magnet a bižuterie s mým logem. Od minulého roku jsem ovšem dost pokročila. Od upomínkových předmětů jsem přešla na ručně vyráběné výrobky, převážně na šití kabelek a batohů, a to právě s naším logem a motivem lesa. Naše logo vyobrazuje vlajku České republiky ve tvaru fotoaparátu, což připomíná mé začátky – cestovní deník na sociálních sítích, fotky z cest a tipy na výlety. Logo jsem si nechala vyrobit jak na textilní etiketu, která zdobí veškeré mé produkty, tak i na dřevěné pakety, které také přišívám na samotné výrobky. Zvolila jsem právě dřevo, které koresponduje s tématem lesa a přírody samotné. Mimo toho mám i své nažehlovačky, kterými také doplňuji kabelky a batohy. Tržby rostou a spokojení zákazníci též.

Komerční banka mi umožnila můj sen proměnit v realitu. Výhra totiž není vše, já se zúčastnila a na základě toho zjistila, že to má smysl. Proto jsem projekt nezahodila po jednom neúspěchu, ale naopak rozšiřovala, aby byl projekt víc sympatický.

Díky Komerční bance mám podnikatelský účet, který mi nabízí mnoho funkcí a doplňkových služeb. Jednou ze služeb, kterou využívám na denní bázi je Fakturoid. Nesmím také zapomenout na e-shop. Dlouho jsem hledala e-shop, který mi nabídne moderní služby za nízký, nebo nejlépe žádný, poplatek. Komerční banka spolupracuje s webovým portálem Shoptet, který nabízí přesně to co, jsem hledala. A to nemluvím o to, že mi milá bankovní poradkyně přímo na pobočce KB vždy se vším pomůže. Moje podnikání je tedy zastřešeno se vším všudy a ve většině případů díky Komerční bance.

Chci tedy tímto novým projektů sdělit, že není důležité zvítězit, ale svůj projekt ukázat světu.
Držím palce všem zúčastněným v roce 2021.

Pozn. spolupráce KB a Shoptet probíhala v roce 2020. Nyní je pro klienty připravena Digitální dílna, která pomůže s vytvořením webu a online marketingem. Pro podnikatele, kteří mají malý sortiment nebo pro doplňkový prodej se pak hodí Paymium. Pro více informací se podívejte na nabídku pro začínající podnikatele.