Zpět

Registrace

Registrujte se pomocí sociálních sítí:

Nebo vyplňte:

Program nastartujtese.cz nabízí podnikatelům podporu při rozběhu podnikání. V první řadě Vám bude KB poskytovat jak formou internetové prezentace, tak formou zasílání obchodních sdělení informace o pro Vás relevantních nabídkách produktů a služeb vybraných obchodních partnerů Komerční banky, a.s. Dále Vám poskytuje možnost zúčastnit se grantové soutěže o finanční příspěvek k realizaci Vašeho podnikatelského plánu.

Berete na vědomí, že aby bylo možné cíle programu nastartujtese.cz naplnit, bude docházet ke zpracování Vašich údajů uvedených při registraci na portálu www.nastartujtese.cz, a to pro účely evidence účasti v programu „Nastartujte se“ a pro oslovení s nabídkami produktů a služeb vybraných obchodních partnerů Komerční banky, a.s., v rámci programu „Nastartujte se“. Provoz programu a portálu nastartujtese.cz zajišťuje pro KB v pozici zpracovatele údajů společnost PHD, a.s.

Poučení: Jako fyzická osoba máte právo přístupu k údajům, které jste poskytl a další práva dle § 21 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. Poskytnutí údajů je dobrovolné.

Už máte účet? Přihlaste se

Komerční banka