Partneři

Děkujeme všem partnerům, kteří se podílejí na realizaci grantového programu. Mnozí z partnerů věnují zúčastněným hodnotné ceny, které jim pomohou s nastartováním podnikání.

AMSP ČR
 

AMSP ČR Více informací

Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky sdružuje již 18. rokem na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se ve speciálních aktivitách a sekcích zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání, podnikání církve, podnikatele 50+ a podnikání na venkově. Asociace spravuje nejrozsáhlejší tuzemskou databázi informací o většině segmentů malého podnikání.

Oblasti podpory mladých a/nebo začínajících podnikatelů se věnuje aktivita Svou cestou - Young Business. Cílem dlouhodobého projektu Asociace nebylo vytvořit uzavřený klub, ale širokou platformu pro mladé lidi s ambicí je přesvědčit, že jejich vlastní podnikání znamená být nezávislý a že má smysl začít dobývat podnikatelský kopec s vlastními produkty. Za více než pět let fungování této platformy jsme představili šest hlavních pilířů projektu: ukázky osvědčených postupů, propojování s úspěšnými podnikateli, zakládání společností, vyhodnocování podnikatelských záměrů, získávání investorů a navazování zahraniční spolupráce. Pro naše členy, kteří mají účast v projektu zcela zdarma, nabízíme bezplatnou účast na seminářích a workshopech, setkávání se zajímavými a úspěšnými podnikateli, odborné vedení, pravidelné informace o zajímavých akcích, novinkách, právních aktualitách, soft skills, dotačních programech či soutěžích a mnoho dalších aktivit. "Nebuď pěšákem u jiných, rozhoduj sám," se stalo mottem celé aktivity.

Svou cestou - Young busines
 

Svou cestou - Young busines Více informací

Projekt Svou cestou – Young Business je projektem AMSP ČR určeným jak pro začínající, tak i budoucí podnikatele. Cílem projektu je vzbudit v mladých lidech chuť podnikat, inspirovat je zajímavými příběhy jejich vrstevníků a podpořit je v nesnadných začátcích rozjíždění vlastního businessu. Po bezplatné registraci mohou všichni členové využívat užitečného informačního servisu, pozvánek na zajímavé akce a workshopy a v neposlední řadě i možnost stát se součástí dynamické komunity Young Business.

Těší nás, že díky spolupráci s KB můžeme začínajícím podnikatelům pomoci i finančně, a to právě grantem Nastartujte se.

ipodnikatel.cz
 

ipodnikatel.cz Více informací

Portál iPodnikatel.cz přináší na svých stránkách návody, tipy a pomůcky pro podnikání. Bez ohledu na to, zda jste podnikatelský nováček, nebo zkušený matador, najdete na něm spoustu inspirace. Pokud vás zajímají novinky a trendy ze světa podnikání, případně si rádi přečtete, jak své podnikání rozjížděli druzí, tak právě pro vás každý měsíc připravuje portál www.ipodnikatel.cz e-magazín Starting UP.

CEE Attorneys Tomíček Legal
Mezinárodní advokátní kancelář 

CEE Attorneys Tomíček Legal Více informací

CEE Attorneys je mezinárodní advokátní kancelář působící v regionu střední a východní Evropy s 11 pobočkami a téměř 100 právníky v České republice, v Polsku, na Slovensku, v Litvě, v Lotyšsku, Rumunsku, Ukrajině a v Maďarsku, as partnerskými kancelářemi v Asii.

Naším cílem je jednat jako jedna kancelář, s jednotnou filozofií, standardy, politikou a house-stylem napříč regiony. Intenzivně sdílíme naši energii a znalosti, abychom našim klientům poskytovali ty nejlepší služby. Rozumíme aktivitám a potřebám našich klientů napříč regiony stejně jako dramatické rychlosti mezinárodního obchodu. Díky tomu jsme schopni zajistit klientům právní služby, které překlenou jazykové a kulturní bariéry.

Za účelem poskytování komplexních služeb našim klientům spolupracujeme s nejrenomovanějšími daňovými poradci, auditory a poradenskými společnostmi stejně jako se státními a nevládními organizacemi. Mezi naše klienty patří velké nadnárodní společnosti i inovativní start-upy a středně velcí podnikatelé.

Webmium
 

Webmium Více informací

Jsme digitální agentura a Google partner. Jsme WEBMIUM. Na trhu působíme od roku 1997. Za tu dobu jsme vyslyšeli přání a potřeby více jak 3000 klientů a dovedli je ke spokojenosti. Vyvíjíme eshop na vlastní platformě Webmium eshop, s kterým je radost prodávat. Záleží nám na růstu našich klientů, proto zajišťujeme online marketing. Od obsahového marketingu až po ten výkonnostní. Realizujeme vývoj aplikací i webů na zakázku.

Performia
 

Performia Více informací

Performia je mezinárodní organizace kompletně zaměřená na úspěch firem v oblasti výběru a hodnocení zaměstnanců. Účelem Performia je podporovat společnosti s hodnotnými produkty či službami v oblasti budování týmů. To uskutečňujeme tak, že do rukou manažerů a personalistů vkládáme účinné online nástroje a know-how, které činí hodnocení a výběr zaměstnanců úspěšnějším. A díky tomu naši klienti mohou naplnit své vlastní cíle, růst a prosperovat.

TRADE NEWS
Mediální partner 

TRADE NEWS Více informací

Magazín o obchodu a exportu TRADE NEWS si během šesti let vybudoval exkluzivní postavení ve svém oboru. Vychází jako dvouměsíčník Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, ovšem necílí pouze na MSP. Má průměrný auditovaný náklad 8 200 kusů a distribuuje se bezúplatně direct mailem na manažery firem, státní správu, vzdělávací instituce, ale také na nejrůznějších akcích pro podnikatele, jichž je mediálním partnerem. Váženými partnery TRADE NEWS jsou Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, CzechTrade, CzechInvest, EGAP, ČEB a ICC ČR. Pyšní se také oceněním Nejlepší B2B časopis v ČR v soutěži Zlatý středník. 

Jeho stěžejním obsahem jsou informace o nových trendech v obchodu i exportu, specifikách zahraničních trhů a obchodních příležitostech, praktické rady pro vstup a působení na zahraničních trzích, finanční a právní poradenství apod. Zvláštní prostor je určen zkušenostem úspěšných českých exportérů. Velkou přidanou hodnotou jsou analýzy a infografiky.

Vydavatelem TRADE NEWS je společnost ANTECOM, která tištěnou podobu magazínu obohatila o portál www.itradenews.cz. Vydává také tituly AGE a TECH EDU

Stable.cz
 

Stable.cz Více informací

Webhostingem a virtuálními servery se zabýváme již od roku 2000, kdy služba stable.cz patřila ještě do skupiny MITON CZ. Právě tady jsme nabrali spoustu zkušeností s nově vznikajícími projekty. Jako Stable.cz s.r.o. si zakládáme na tom, že chceme našim zákazníkům předávat naše zkušenosti a know how. Rádi plníme jejich požadavky na vysokou dostupnost jejich projektů a klademe důraz na osobní a rychlý přístup při řešení nečekaných situací, které každé podnikání přináší. Abychom byli schopni flexibilně tyto požadavky plnit, musíme neustále sledovat poslední trendy v informačních technologiích.

Jako akreditovaný registrátor .CZ domény jsme schopni rychle a efektivně vyřešit registraci domény pro nový projekt zákazníka. Vybrat si může ze široké škály národních nebo generických domén. V současné době registrujeme více než 20 000 domén a naše webhostingové služby využívá přes 13 000 zákazníků.

V posledním období jsme zaznamenali velký zájem také o naši e-mailingovou službu SMTP Klerk. Ta umožňuje i malým podnikatelům využívat e-mailingovou komunikaci s jejich zákazníky bez pomoci finančně náročných marketingových agentur.

Služba Stable.cz se dlouhodobě specializuje především na vysokozátěžové e-commerce projekty. Vznikla tak i spolupráce se společnostmi Seznam.cz, a.s. (Sweb.cz), damejidlo.cz s.r.o. (Damejidlo.cz) , Sportisimo s.r.o. (Sportisimo.cz), MITON.CZ, s.r.o.(Glami.cz, Biano.cz, Restu.cz atd.) či Slevomat.cz, s.r.o. (Slevomat.cz).

Fakturoid
 

Fakturoid Více informací

Fakturoid je aplikace na vystavování a správu faktur určená pro živnostníky a menší firmy. Velký důraz klade na automatizaci – od vydávání a rozesílání faktur, přes automatické upomínky, až po párování plateb s bankou. Potěší i ty, kteří chtějí manažerský pohled na své finance. Proto podporuje evidenci nákladů a nabízí skvělé statistiky. Fakturoid je cloudové řešení, takže klienti nemusí nic instalovat, ale vytvoří si účet, ke kterému mají přístup z jakéhokoli webového prohlížeče na počítači, tabletu, či mobilu. Přístup mohou dát i svému účetnímu, který si pak může doklady exportovat přímo do svého účetního programu.

TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové
 

TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové Více informací

TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové pomáhá jak začínajícím, tak již zkušeným podnikatelům. Naším cílem je ulehčit začínajícím firmám vstup do podnikání, pomoci překlenout první léta existence, získat zákazníky a stát se prosperujícími společnostmi generujícími zisk a další pracovní místa. Spolupracujeme s místními i mezinárodními partnery a veškeré aktivity směrujeme k podpoře rozvoje podnikatelského prostření v Hradci Králové, Královéhradeckém kraji a v celé České republice. Úzce rovněž spolupracujeme s vysokými školami, vědeckými pracovišti a výzkumnými ústavy.