Porotci

Jan Kubálek

Jan Kubálek

Komerční banka, a.s.
Retail Segment Tribe - Tribe Leader

Rok po dokončení gymnázia si ho vyhlédli investoři a oslovili ho se zajímavou nabídkou – postavit internetovou banku doslova na zelené louce. Možná si ještě vzpomenete na název Expandia Banka, psal se rok 1996. O rok později již ji úspěšně spustili. V roce 1999 se zabýval e-commerce pro IBM a od roku 2000 působí v Komerční bance. Zde začal budováním internetového bankovnictví MojeBanka a Profi banka. Následně šest let řídil plzeňskou divizi. Poté se vrátil na centrálu KB, kde řídil několik transformačních programů v oblasti digitalizace a zjednodušování procesů. Na konci roku 2018 začal působit na své dosavadní pozici tribe leadra a má tak na starosti strategii pro retailové bankovnictví.

Ing. Lenka Dvořáková

Ing. Lenka Dvořáková

Komerční banka, a.s.
Manažer Řízení úvěrového portfolia

Ve společnosti Komerční banka pracuje na úseku řízení úvěrového portfolia od r. 2007. Spolupracuje s ostatními útvary banky na tvorbě strategie v oblasti poskytování úvěrů a to napříč všemi segmenty. Je jedním z posuzovatelů projektů pro začínající podnikatele.

Lucie Spáčilová

Lucie Spáčilová

PERFORMIA, spol. s r.o.
Ředitelka společnosti

Lucie Spáčilová má dlouholeté zkušenosti z oblasti personalistiky, vedení lidí a hodnocení zaměstnanců. Od roku 2003 vede v České republice společnost Performia, spol. s r.o. a k tomu trénuje odborné semináře a přednáší na téma výběru, motivace a hodnocení zaměstnanců. Na přednáškách, seminářích a workshopech již Lucie Spáčilová vytrénovala více než 1 000 účastníků a stále k nim přibývají noví.

Lucie Spáčilová absolvovala mimo jiné odborné semináře a školení ve Švédsku – centrále společnosti Performia. Tato školení se týkala zejména oblasti personalistiky, psychologie, managementu a řízení lidí.

Jejím mottem je: „Nečekejte, co vám přinese budoucnost, vytvořte ji.“

Na základě tohoto motta v roce 2003 založila českou pobočku společnosti Performia, která dodává firmám to správné know-how a nástroje k tomu, aby si vybudovaly co nejlepší pracovní tým a jednoduše expandovali a prosperovali. Performia je mezinárodní společností, která byla založena ve Švédsku a aktuálně působí již ve více než 30 zemích světa.

JUDr. Zdeněk Tomíček

JUDr. Zdeněk Tomíček

CEE Attorneys, mezinárodní advokátní kancelář
Zakládající partner

Zdeněk Tomíček je místopředsedou představenstva AMSP ČR a zakládajícím partnerem mezinárodní advokátní kanceláře CEE Attorneys, ve které v současné době působí také jako ředitel pro zahraniční rozvoj a má tak na starosti expanzi advokátní kanceláře do dalších zemí regionu a navazování partnerských vztahů s kancelářemi po celém světě (např. v Číně a Indii). Zaměřuje se především na oblast soudních sporů & arbitráží, pracovního práva a poradenství v oblasti práva obchodních korporací. V minulosti působil v přední světové poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers či v DLA Piper, jedné z největších advokátních kanceláří na světě, kde poskytoval právní služby nejen v pražské pobočce, ale také jako člen EMEA týmu mezinárodních arbitráží v londýnském City.

Ing. Jakub Křižka

Ing. Jakub Křižka

www.ipodnikatel.cz
CEO portálu

CEO portálu www.ipodnikatel.cz, vydavatel e-magazínu Starting UP, tvůrce vzdělávacího programu Lovci Podnikavých duchů. Notorický rozjížděč nových projektů se sklony k prokrastinaci a slabostí pro rozvíjení podnikatelských dovedností.

Lukáš Barták

Lukáš Barták

Nexum Trilog a.s.
CEO

Po dokončení vysokoškolského studia nastoupil na pozici Marketingového analytika do skupiny Ambeat Capital. Prošel si zde několika pozicemi, ale především začal budovat marketingový tým pro projekt Webmium. Zúčastnil se dvou akceleračních programů od Googlu a v roce 2017 se stal CEO celé technologické firmy nexum Trilog a.s.