Porotci

Ing. Martin Ehrenberger

Ing. Martin Ehrenberger

Komerční banka, a.s.
Manažer Segmentového řízení – malé podniky

V Komerční bance pracuje od roku 2002. Postupně působil na manažerských pozicích v úsecích Financování obchodu, Korporátního bankovnictví a Marketingu. Dříve pracoval také v oblastech poradenství pro bankovnictví a pojišťovnictví a zahraničního obchodu.

Ing. Lenka Dvořáková

Ing. Lenka Dvořáková

Komerční banka, a.s.
Manažer Řízení úvěrového portfolia

Ve společnosti Komerční banka pracuje na úseku řízení úvěrového portfolia od r. 2007. Spolupracuje s ostatními útvary banky na tvorbě strategie v oblasti poskytování úvěrů a to napříč všemi segmenty. Je jedním z posuzovatelů projektů pro začínající podnikatele.

JUDr. Zdeněk Tomíček

JUDr. Zdeněk Tomíček

CEE Attorneys, mezinárodní advokátní kancelář
Zakládající partner

Zdeněk Tomíček je místopředsedou představenstva AMSP ČR a zakládajícím partnerem mezinárodní advokátní kanceláře CEE Attorneys, ve které v současné době působí také jako ředitel pro zahraniční rozvoj a má tak na starosti expanzi advokátní kanceláře do dalších zemí regionu a navazování partnerských vztahů s kancelářemi po celém světě (loni např. v Číně a Indii). Zaměřuje se především na oblast soudních sporů & arbitráží, pracovního práva a poradenství v oblasti práva obchodních korporací. V minulosti působil v přední světové poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers či v DLA Piper, jedné z největších advokátních kanceláří na světě, kde poskytoval právní služby nejen v pražské pobočce, ale také jako člen EMEA týmu mezinárodních arbitráží v londýnském City.

Lucie Spáčilová

Lucie Spáčilová

PERFORMIA, spol. s r.o.
Ředitelka společnosti

Lucie Spáčilová má dlouholeté zkušenosti z oblasti personalistiky, vedení lidí a hodnocení zaměstnanců. Od roku 2003 vede v České republice společnost Performia, spol. s r.o. a k tomu trénuje odborné semináře a přednáší na téma výběru, motivace a hodnocení zaměstnanců. Na přednáškách, seminářích a workshopech již Lucie Spáčilová vytrénovala více než 1 000 účastníků a stále k nim přibývají noví.

Lucie Spáčilová absolvovala mimo jiné odborné semináře a školení ve Švédsku – centrále společnosti Performia. Tato školení se týkala zejména oblasti personalistiky, psychologie, managementu a řízení lidí.

Jejím mottem je: „Nečekejte, co vám přinese budoucnost, vytvořte ji.“

Na základě tohoto motta v roce 2003 založila českou pobočku společnosti Performia, která dodává firmám to správné know-how a nástroje k tomu, aby si vybudovaly co nejlepší pracovní tým a jednoduše expandovali a prosperovali. Performia je mezinárodní společností, která byla založena ve Švédsku a aktuálně působí již ve více než 30 zemích světa.

Ing. Jakub Křižka

Ing. Jakub Křižka

www.ipodnikatel.cz
CEO portálu

CEO portálu www.ipodnikatel.cz, vydavatel e-magazínu Starting UP, tvůrce vzdělávacího programu Lovci Podnikavých duchů. Notorický rozjížděč nových projektů se sklony k prokrastinaci a slabostí pro rozvíjení podnikatelských dovedností.