ProjektProŽeny MÁM JI RÁDA

Autor: Petra Yamuna Kategorie Vzdělávání Sdílejte projekt: Počet hlasů 54
Popis projektu Vize projektu pro ženy: „léčení ženství, přijetí svého těla, přijmout se jako žena, vnímat svou ženskost, s láskou se otevřít sobě i druhým“

Projekt je celistvý, týká se léčení ženství na všech úrovních (fyzické, psychické a emocionální).

  • Například znásilnění, zkvalitnění sexuálního života, problém s otěhotněním, jizvy po porodu i „na duši“, sebepoznání, vnímání svého ženství, své jedinečnosti a darů atd.
  • Intenzivní sebezkušenostní seminář pro max. 14 žen bude rozdělen do šesti částí.

Každá část bude probíhat v rámci šesti prodloužených víkendů v průběhu roku (leden, březen, květen, červenec, září, listopad) v roce 2015. Účastnice tak bude mít mezi jednotlivými částmi semináře dostatek času zpracovat v sobě na všech úrovních získané poznatky a zkušenosti.

Detailní náplň semináře: práce s ženskými archetypy (panna, matka, čarodějka, vědma), jóga a kundalini jóga, tantrické léčení, vaginální mapování, hluboká relaxační cvičení, léčení lůna, vagíny, automasáže a sebemilování, rodinné terapie, šamanské meditace, dechová cvičení (zklidnění a nabuzení organismu), rituály, masáže, konstelace, práce s pánevním dnem, tanec, arteterapie, práce s menstruačním cyklem, techniky podpory tvořivosti a probuzení jedinečnosti ženy, nalezení vnitřního poslání, komunikační a sociální dovednosti, partnerská témata, role ženy a v rámci profesního života, setkání s temnými stránkami svého ženství a vyrovnání se s nimi, naslouchání tichu, inspirace k sebelásce.

Cílová skupina:

  • Necítí se být ženou, cítí, že něco není v pořádku, má pocit, že „nosí kalhoty“.
  • Cítí silnou potřebu rozvinout svou osobnost, vyřešit své vztahy (současné i budoucí), chce si porozumět, chce pochopit důvody svých výkyvů (nálad).
  • Chce se naučit se sebou pracovat, se svým tělem, dary, ale i zvládat negativní stránky své osobnosti.
  • Chce odstranit psychicko-fyzické blokády, kvůli kterým nedostává od života to, co si přeje.
  • Cítí, že potřebuje přijmout své tělo a svou sexualitu, nalézt svou jedinečnost, autentičnost, dary a zjistit a rozvíjet své poslání.
  • Chce vyřešit své partnerské a vztahové problémy.
  • Chce i po menopauze prožívat naplno život.
Komerční banka