Šéfova Pravá Ruka

Autor: Markéta Karasová Kategorie Vzdělávání Sdílejte projekt: Počet hlasů 2
Popis projektu ŠPR je tréninkový program pro asistentky a asistenty, kteří se mohou naučit krokům kterak se stát nepostradatelnou pravou rukou svého šéfa.

Cílem projektu je pomoci asistentkám/a­sistentům v jejich pozici, ukázat jim cesty, jak efektivně vykonávat asistentskou práci. Ale hlavním cílem je umožnit střednímu a vrcholovému managementu větší koncentraci na klíčové aspekty jejich práce a přenechání rutinní/ostatní činnosti operativě.

Autorkou a lektorkou je slečna Markéta Karasová, která projekt sestavila na základě svých několikaletých zkušeností na pozici asistentky ministra vnitra a tajemnice dozorčí rady největšího zaměstnavatele v ČR. Rozhodla své zkušenosti a know-how předat dál, protože věří, že její rady, postupy, tipy a triky pomůžou nejedné asistentce/ne­jednomu asistentovi k upevnění pozice či co více vzestup v kariérním žebříčku. Tedy jak se stát nepostradatelnou šéfovou pravou rukou.

Proč zrovna ŠPR? Protože je to trénink založený na ověřených zkušenostech asistentky, která má několikaletou praxi a ví, co je pro šéfy důležité, co funguje.

Motto lektorky: „Uč a bav zákazníka“, proto jsou v tréninku krom výukových videí obsažena i zábavná videa s tzv. Strašlivou asistentkou, která ukazuje „jak by to v asistentské práci vypadat nemělo“.

Motto šéfa: „Když je něco připravené, tak to beru“. Ať už se jedná o připravené podklady k jednání, nachystaný oblíbený čaj a nebo vyškolená a pro práci připravená asistentka.

Komerční banka