Crazy Bubbles

Autor: Filip Navrátil Kategorie Sport a volný čas Sdílejte projekt: Počet hlasů 5
Popis projektu Chceme rozšířit projekt s volnočasovou zábavní aktivitou – Crazy Bubbles / Bodyzorbing - po celé ČR.

Řadu let všichni pracujeme v různých oborech, při kterých jsme se za tu dobu setkali se spoustou lidí. Vždy nás práce s lidmi bavila a vždy jsme jim naslouchali. Mají různé problémy, ale zaměřili jsme se na jeden, se kterým jim můžeme pomoci. Chtěji se bavit, ale problémem je, že už nevědí jak, kam zajít, co vyzkoušet a ideálně čemu se věnovat delší dobu.

Hledali jsme proto týdny a měsíce inspiraci, jak lidem v tomto pomoci a kolektivně je zabavit. Proto nyní přicházíme s projektem Crazy Bubbles – Bodyzorbing / Bumperball. Jedná se o sportovní, volnočasovou zábavní a pro někoho možná lehce adrenalinovou aktivitu. Projekt byl oficiálně spuštěn před necelými 3 měsíci a za tu krátkou dobu jsme procestovali ČR po různých festivalech, sport. eventech, soukromých akcích apod. a utvrdili se, že je o ni enormní zájem. Díky obrovskému zájmu veřejnosti nám ale chybí dostatek vybavení a kvalitní instruktoři.

Během několika málo měsíců se nám podařilo zafinancovat základní vybavení, pomalu ale jistě šířit povědomí o Crazy Bubbles a obecně o této aktivitě. Nyní potřebujeme pomoci od veřejnosti a utvrdit se tak na 100%, že se lidé opravdu chtějí bavit a nevadí jim něco přispět na podporu něčeho nového, netradičního a neokoukaného. Na oplátku za to jsme připravili širokou paletu benefitů a odměn :-)

Ptáte se, co to vlastně Crazy Bubbles nebo Bodyzorbing je? Jedná se o aktivitu, při níž si účastník vleze do nafouknuté bubliny, uprostřed je průřez, do kterého je připásán popruhy, přičemž se rukama drží za madla před sebou, hlava je chráněna, z bubliny koukají pouze nohy, a hraje se bublinový fotbal, různé sportovně i zábavně laděné turnaje, silové hry, vyřazovačky a spoustu zábavních aktivit.

Naše primární cíle:

  1. Rozšíření Bodyzorbingu po celé ČR
  2. Vytvoření 1. sportovní ligy Bodyzorbingu v ČR
  3. Postupne vybudování multifunkčního centra s moderními volnočasovými, teambuildingovými a sportovními aktivitami

Za celý tým Crazy Bubbles děkujeme! :-)

Komerční banka