Dodavatel úspor

Autor: Jan Rohan Kategorie Malo/velkoobchod Sdílejte projekt: Počet hlasů 2
Popis projektu Jsme Dodavatel úspor. Naším cílem je omezit plýtvání výdaji na spotřebu elektrické energie.

Firma Meluziener s.r.o. vznikla již před rokem, kde se poprvé pokoušela zaujmout porotu grantového programu. Tehdy jsem jako student druhého ročníku vysoké školy ještě neměl žádné opravdové zkušenosti s podnikáním, jen touhu prostě začít.

Dnes se dívám, že je to rok a dva měsíce, co je naše firma na trhu a nutno dodat že se za tak krátký čas změnilo mnohé. Ano, dnes již říkám „naše firma“, protože mou největší oporou v celém tomto projektu se stala má sestra, která je nyní nedílnou součástí celé firmy. A protože oba dva studujeme, bylo mnohdy těžké najít si dostatek času abychom splnili všechny povinnosti. Díky naší spolupráci začal vznikat systém, který firmu neustále posouvá dál.

Náš projekt se jmenuje Dodavatel úspor, protože cílem celé firemní strategie je snižovat nároky na spotřebu elektrické energie, a to třeba právě Vám! V současné době se specializujeme především na LED osvětlení, protože v této technologii vidíme obrovskou příležitost. Nejen pro naše zákazníky, ale i pro náš úspěch. Za dobu působení v tomto oboru již víme mnohé, známe svou kvalitu, konkurenci a výhody, které nabízíme našim zákazníkům. Pravdou je, že firma vznikla jako e-shop, přesto jsme nechtěli aby byl nosným pilířem celého podnikání. Proto jsme začali shánět zakázky, připravovat projekty a také modifikovat LED osvětlení „na míru“ našim zákazníkům. Nyní provádíme montáže a dokonce vyrábíme některá vlastní svítidla. Stále cítíme obrovský potenciál a pozitivní synergický efekt, který nás neustále žene k lepším výsledkům.

„Vidíme budoucnost v lepším světle“

Jan a Bára Rohanovi

Komerční banka