EWYN Snack bar

Autor: Filip Páleník Kategorie Služby Sdílejte projekt: Počet hlasů 5
Popis projektu Zdravé rychlé občerstvení v Hranicích. K tomu plánovaný prodej doplňků stravy a provoz internetových stránek s eshopem.

Jedná se o menší rychlé občerstvení určené pro malá města, které bude nabízet zdravé pokrmy a nápoje. Lidem budou nabízeny jak výrobky z masa tak i vegetariánské. Tento projekt byl sestaven tak, aby byl k dostání lidem, kteří chtějí žít zdravým životním stylem. Rozšíření do dalších měst je plánováno pomocí frančízy. Pokud bude mít tento projekt úspěch,je také v budoucích plánech expandovat do zahraničí, přesněji do Rakouska, Německa a Slovensko.
Nejedná se pouze o občerstvení, i když je to hlavním tématem projektu, ale také o provoz webových stránek a eshopu. Na stránkách budou volně k přečtení nejrůznější články týkající se zdravého životního stylu, jídelníčky a poradenství. Eshop byl navrhnut pro prodej doplňků stravy jak pro kulturisty, tak i pro běžné lidi, kteří chtějí například zhubnout nebo mají nejrůznější zdravotní potíže. Dále zde budou nabízeny také vybavení pro fitness a stroje na cvičení. Nabídka bude prvně složena z méně produktů a také méně značek, časem však budeme tuto nabídku obohacovat o více produktů a novinek, které budou k dostání.
Pro podporu dalšího rozšíření značky je plánovaná aplikace do mobilních telefonů, ve které si sestavíte i svůj vlastní jídelníček, přečtete nejnovější články a objednáte si něco z našeho eshopu. Aplikace bude k dostání zdarma k našemu věrnostnímu programu, který bude pro naše zákazníky k dostání formou multi-level marketingu.
Projekt EWYN vznikl, aby lidé měli blíže ke zdravému stravování a životnímu stylu a expandoval do více států, proto je také pojmenován z anglického Eat What You Need, tedy jezte co potřebujete. Osobně chci říct, že je to velký projekt, který také může dosáhnout velkého úspěchu, avšak je teprve na začátku, kde se rozhodne, jestli obstojí či nikoliv.

Komerční banka