Galavito

Autor: Milan Hnátek Kategorie Výroba Sdílejte projekt: Počet hlasů 0
Popis projektu Galavito je inovativní elektrické topení umístěné ve stolové podnoži.

Galavito je unikátní elektrické topení, které řeší problém, se kterým se setkávají provozovatelé restauračních zařízení s předzahrádkou nebo terasou. V chladných měsících nebo po západu slunce je totiž hostům na těchto zahrádkách a terasách zima.

Galavito je inovativní topení umístěné přímo ve stolové podnoži, čímž hosty příjemně zahřívá od nohou. Díky vyššímu komfortu hostů mohou restaurace a kavárny využít předzahrádek také během chladnějších měsíců během jara a podzimu a tím si zvýšit tržby. Hosté restaurací mohou na čerstvém vzduchu trávit příjemné chvíle a budou se do podniku rádi vracet, čímž budou mít restaurace a kavárny více zákazníků, kteří jim přinesou zisk.

Elektrický topný systém je založen na principu infračerveného záření, které zahřívá pouze objekty a ne vzduch, může být tedy použit ve venkovním prostředí. Galavito díky svému inovativnímu technickému zpracování nahrazuje neefektivní plynové zářiče, které na terasách a zahrádkách zabírají místo, jsou neefektivní, vylučují škodlivé zplodiny a jsou nešetrné k životnímu prostředí.

V porovnání s plynovými zářiči bude mít Galavito 10× nižší provozní náklady a bude šetrné k životnímu prostředí oproti běžným plynovým zářičům, které restaurace v současné době používají.

Komerční banka
Podpořte projekt
Stolek s infrazářičem

Stolek s infrazářičem

Stolek s infrazářičem Galavito je elektrické venkovní topení umístěné ve stolové podnoži, čímž příjemně zahřívá od nohou. Topný systém je založen na principu infračerveného záření zahřívající pouze objekty a ne vzduch.

www.galavito.cz

Cena Na vyžádání Koupit

Chcete-li podpořit tento projekt, zadejte svůj email autorovi projektu, který se Vám ozve. Děkujeme