pillmo

Autor: Jiří Ettler Kategorie Zdravotní a sociální péče Sdílejte projekt: Počet hlasů 95
Popis projektu Projekt pillmo - zdraví ve vašich rukách

Mnoho z nás bere denně mnoho léků. Ty mají různou indikaci a složení, rozličné formy a dávkují se v jinou dobu. Musíme ve své paměti uchovávat příliš mnoho informací, tak proč ji trochu neodlehčit?

PROTOŽE NA ZDRAVÍ NÁM OPRAVDU ZÁLEŽÍ

Pomáháme pacientům brát správné léky, správným způsobem, ve správný čas. Proto jsme vyvinuli aplikaci pro mobilní telefony, která Vám s tímto pomůže.

V přípravě je modul kontroly kontraindikací mezi léky. Právě tato kontrola může zachránit lidské životy.

Celý projekt pillmo je koncipován jako platforma …a tak kromě aplikace, která v budoucnu umožní i jednoduchou možnost online nákupu léků a komunikaci s lékárnami, dále připravujeme chytrý organizér na léky. Co takový organizér umí? Kromě toho, že je stylový a vejde se do kapsy či kabelky, Vás upozorní ve chvíli, kdy máte léky brát. A pokud zrovna nemůžete léky najít, aplikace Vám ukáže, kde přesně jsou. Nevíte, v jaké kabelce máte klíče? Pokud si je zavěsíte na organizér, už je nikdy nebudete hledat.

PODPOŘTE NÁS!

Naše aplikace jsou zdarma a bez reklam! Pokud se vám to takto líbí, máte možnost nás podpořit a tak urychlit další vývoj. Aplikaci pro iOS si již nyní můžete stáhnout zde: https://itunes.apple.com/…/id997398812 Na verzi pro Android se nyní pracuje.

Více informací na pillmo.cz

Facebook: /pillmocz

Twitter: @pillmocz

Komerční banka
Podpořte projekt
Aplikace pillmo

Aplikace pillmo

Naše aplikace jsou zdarma a bez reklam. Pokud se vám to tak líbí, máte možnost nás podpořit v dalším vývoji na www.pillmo.cz, či hlasováním zde na Nastartujte se. Již nyní můžete stahovat aplikaci pro iOS: itunes.apple.com/ap­p/pillmo/id99739­8812

Cena 0 Kč Koupit

Chcete-li podpořit tento projekt, zadejte svůj email autorovi projektu, který se Vám ozve. Děkujeme