Moje Bezlepkárna

Autor: Vladimír Brtník Kategorie Řemeslná výroba Sdílejte projekt: Počet hlasů 5
Popis projektu Projekt Moje Belepkárna je založen na ruční výrobě pekařských a cukrářských bezlepkových produktů z čerstvých surovin a bez konzervantů.

Změnila Váš život diagnóza celiakie či alergie na lepek? Jste zvyklí na chuť běžných potravin a tento standard nechcete měnit? Vyznáváte zdravý životní styl a chcete také zdravě mlsat? Jste sportovci duchem i tělem a vydanou energii potřebujete zdravě doplnit? Nebo jen potřebujete zdravé dobroty na oslavu, rodinné grilování či zahradní party? Nejen pro Vás jsme vyvinuli bezlepkové produkty té nejvyšší kvality.

Projekt Moje Bezlepkárna se zaměřuje na ruční výrobu pekařských a cukrářských výrobků neobsahujících lepek, některé produkty neobsahují kromě lepku ani laktózu a vejce. Hlavním cílem projektu je výroba takových produktů, které budou chuťově a kvalitativně k nerozeznání od běžných produktů obsahujících alergeny. Pro výrobu používáme výhradně čerstvé suroviny od prověřených českých dodavatelů.

Jelikož se snažíme, aby byl projekt Moje Bezlepkárna „živým organismem“, neustále pro Vás vyvíjíme a připravujeme nové a chutnější bezlepkové produkty. Samotné portfolio našich produktů je založeno nejen na tradičních, ale i moderních recepturách z celého světa.

Prioritou je pro nás zdraví každého zákazníka, a proto jsou naše výrobky pečlivě zabaleny tak, aby nemohlo dojít ke kontaminaci jinými alergeny z okolí. Velikosti a hmotnosti produktů jsou navrženy tak, aby plně uspokojily každého našeho zákazníka. Snažíme se omezit co největší množství alergenů v samotných produktech. Portfolio produktů projektu Moje Bezlepkárna tvoří nejen čerstvé, ale také trvanlivé produkty.

Abychom přiblížili naše produkty co nejblíže zákazníkovi, rozvíjíme v současné době plán franchisové spolupráce. Cílem tohoto kroku je pokrytí nejen velkých, ale i menších měst na území celé České republiky malými stánky, které se budou zaměřovat výhradně na prodej našich bezlepkových produktů. Dále rozvíjíme spolupráci se zavedenými společnostmi na území hlavního města Prahy a Brna.

Bližší informace o produktech naleznete na www.mojebezlepkarna.cz.

Komerční banka