Black Kale

Autor: Daniel Škubal Kategorie Výroba Sdílejte projekt: Počet hlasů 96
Popis projektu Jsme přední výrobci BIO Cold Pressed Juiců a chceme, aby naše zdravé šťávy byly dostupné napříč celou Českou a Slovenskou republikou.

Web: www.blackkale.cz

Společnost Black Kale jsme založili, abychom pomohli lidem ke kvalitnímu zdravému životnímu stylu, abychom je dokázali inspirovat, změnili zaběhnuté pořádky v souvislosti s konvenční stravou a vyzdvihli prospěšnost produktů rostlinného původu.

Naši filozofii šíříme prostřednictvím výroby a distribucí BIO ovocných a zeleninových šťáv, které vyrábíme v raw kvalitě. Šťávy listujeme za studena a nepoužíváme žádnou pasterizaci či paskalizaci. Vyrábíme pouze z BIO surovin, šťávy mícháme dle vlastních receptur, které láhvujeme do skleněných láhví a doručíme až k vám domů.

Máme již mnoho spokojených zákazníků, což nám dává jasný signál, že jdeme tou správnou cestou.

Chceme, aby naše BIO šťávy a produkty byly dostupné napříč celou Českou a Slovenskou republikou, zkrátka máme opravdu velké plány do budoucna, které chceme realizovat v co nejkratší možné době.

A právě s vaší podporou naše realizace bude daleko rychlejší, pomůžete nám se totiž doslova nastartovat.

Pokud chcete, aby se v naší zemi něco změnilo v souvislosti se zdravým životním stylem, chcete podpořit něco co má opravdu smysl a již úspěšně funguje, stačí, když kliknete na tlačítko HLASOVAT a budete sdílet naši vizi s ostatními.

No a o zbytek se už postaráme my :-)

Děkujeme za váš čas a za vaši podporu :-)

Komerční banka
Podpořte projekt
Juice Restart Program

Juice Restart Program

Speciálně složené, za studena lisované šťávy, obsahují jak zeleninu, tak ovoce. Je to ideální kombinace, protože zeleninové šťávy tělo budují, díky obsahu bílkovin a ovocné šťávy zase tělo čistí – detoxikují organismus a zásobují ho energií.

Cena 1 270 Kč Koupit

Chcete-li podpořit tento projekt, zadejte svůj email autorovi projektu, který se Vám ozve. Děkujeme