Greenglasses

Autor: Aneta Hebrova Kategorie Služby Sdílejte projekt: Počet hlasů 0
Popis projektu Greenglasses. Konzumovat uvědoměle. V Praze.

O Greenglasses

Greenglasses je projekt o hledání praktických řešení pro zdravější, šťastnější a udržitelnější život ve městě.

V našem adresáři profilujeme podniky, které podle nás nabízejí lepší možnosti ve všech kategoriích života: jídlo & pití, móda & design, podnikání & kancelář, umění & kultura, papír & obaly, zdraví & krása, volný čas & vzdělání, turistika & cestování a dům & zahrada. Všechny podniky jsou vybírány na základě těchto kritérií. Místo v adresáři nelze koupit. Zaujímáme nezávislý, kvalitativní a lidský přístup, protože jsme přesvědčené, že podnikatelé by měli mít možnost vyjádřit svou přidanou hodnotu v kontextu, spíše než čísly nebo nějakým certifikátem. Věříme, že tento přístup poskytuje komplexnější a transparentnější informace pro spotřebitele a jejich rozhodování. Také zachováváme transparentnost a přesnost tím, že dáváme čtenářům možnost psát recenze a projevit případné nesouhlasy.

V našem blogu píšeme o naší osobní změně k udržitelnějšímu životu: proč a jak to děláme a jakým překážkám na cestě čelíme. Naše závěry vytváříme na základě průzkumu, diskuzí s odborníky a také osobními experimenty!

Naše myšlenka koukat se na svět přes zelené brýle není o dokonalosti, ale o tom, jak vidět lepší možnosti.

Ať se nám to líbí nebo ne, žijeme v době, která je definovaná našimi spotřebitelskými rozhodnutími. Myslíme si, že pokud budeme tato rozhodnutí dělat více uvědoměle, bude to lepší nejenom pro naši planetu nebo rozvojové země, ale i pro nás a náš osobní blahobyt.

Komerční banka