JakVen.cz

Autor: Kateřina Rácová Kategorie Sport a volný čas Sdílejte projekt: Počet hlasů 901
JakVen.cz
Popis projektu JakVen.cz – únikové hry jinak. Chceme vám dát výjimečný zážitek, který si budete pamatovat navždy.

Únikové hry jsou nově nastupujícím fenoménem. První taková hra vznikla v roce 2007 v Japonsku a od roku 2011 se začal tento druh zábavy šířit do většiny zemí Evropy. Cílem hry je, dostat se s přáteli z uzavřeného prostoru v časovém limitu (většinou 1 hodina). Předpokladem je dobře se zorientovat v prostoru, správně použít nalezené předměty a indicie a především dobře spolupracovat v týmu.

Řadu únikových her jsme absolvovali a překvapilo nás, že zdaleka není využíván potenciál této formy zábavy. Rozhodli jsme se proto, zařadit netradiční prvky, které budou pro hráče nové a atraktivní. Naše hra návštěvníky neděsí, je vkusná a vsadili jsme na poutavý děj, který je doplněn audiovizuálními vstupy. Na přípravě spolupracovali profesionálové různých oborů (scénárista, režisér, herci, odborníci na zvukovou a trikovou techniku) s cílem připravit pro vás nezapomenutelný zážitek.

Únikové hry jsou na začátku své existence a budoucnost je teprve čeká. Děláme vše pro to, abychom nebyli jenom u toho, ale abychom přímo určovali směr a ovlivnili vývoj a trendy v tomto odvětví. Postupně bychom rádi zavedli další prvky, které jsou v této oblasti zcela nové, a věříme, že budou fungovat a posunou trh únikových her na jinou úroveň a zároveň k větší návštěvnosti a oblíbenosti širšího publika.

První díl naší hry s názvem Masna: Bývalí lidé, má u hráčů velký úspěch. Výhra významně urychlí nasazení druhého dílu, který pro vás připravujeme.

  • Ještě jste žádnou únikovou hru nehráli? Nejvyšší čas to vyzkoušet!
  • Jednou jste to zkusili a neoslovilo vás to? Neměli jste zřejmě štěstí na výběr hry. Dejte tomu šanci a přijďte si zahrát k nám, nebudete litovat!
  • Máte už pár únikových her za sebou a myslíte si, že vás nic nepřekvapí? Omyl, přijďte se přesvědčit! Realistické prostředí v kombinaci se silným příběhem vás nenechá vydechnout.

Nadšení hráčů, kterým se z naší hry již podařilo uniknout, je pro nás ta nejlepší odměna. Těšíme se na vás!

Komerční banka