Le Smoofi - GOOD MOOD FOOD

Autor: Andrea Rudićová Kategorie Služby Sdílejte projekt: Počet hlasů 95
Le Smoofi - GOOD MOOD FOOD
Popis projektu Zdravá lifestylová "bistro-lékárna". Jídlo dobré nálady a s péčí, které léčí...protože to,co jíme, má zcela zásadní vliv na náš celý život.

Le Smoofi je založeno na konceptu lifestylové „lékarny“. Co tím myslíme? Převážně to, že když se chytře nakombinují jednotlivé ingredience, superpotraviny, mikronutrienty a makronutrienty, můžeme jídlem odstranit mnoho zdravotních nedostatků, či problémů – od akné, až po prevenci tvoření rakovinotvorných bu­něk.

Naše jedinečná zdravá „bistro-lékárna“ je první v Česku svého druhu. Díky tomu, že jsme všichni strávili dlouhou dobu v zahraničí, jsou nám světové trendy velmi blízké. Uvědomujeme si sílu sociálních médií a jejich stěžejní roli při komunikaci s našimi zákazníky. Vizuální komunikací lze pozitivně ovlivnit vztah mladé generace k vlastnímu zdraví, svému tělu, které máme jenom jedno na celý život.

Věříme, že je důležité naše zákazníky nejenom uspokojit dobrým a zdravým jídlem, ale i poučit a naučit je o důležitosti správného stravování, aby se naučili „léčit“ sami sebe. V tomhle ohledu jsme bezesporu předběhli naší konkurenci.

Náš koncept již teď láká mladé zákazníky, ale i cizince, kteří jsou zvyklí na zdravou stravu a hladají přesně takové místo během jejich pobytu v České Republice.

Le SMOOFI není pouze další bistro, ale velmi potřebná revoluce ve stravování obyvatel Prahy.

Komerční banka