Nitro Cold Brew

Autor: Lukáš Komůrka Kategorie Výroba Sdílejte projekt: Počet hlasů 142
Nitro Cold Brew
Popis projektu Nově vznikající projekt pod obchodní značkou Gnome's coffee nabízející na trhu nový typ produktu - nitro cold brew.

Gnome's coffee je obchodní značka zaměřená na prodej čerstvě pražené výběrové kávy, která po svých devíti měsících fungování chce rozvinout jeden ze svých sekundárních produktů.
Jedná se o produkt Nitro Cold Brew. Nitro Cold Brew vzniká naložením námi upražené kávy do studené vody na 12 – 18 hodin. Ta se poté čistí filtračním zařízením a stáčí do KEG sudů. Po stočení do KEGu se káva konzervuje 100% plynem N2, který je pro výsledný produkt klíčový.
Takto připravený produkt prodáváme do restaurací a kaváren, kde se čepuje z výčepního zařízení na bázi N2. Zákazníci těchto podniků, kteří si produkt objednají, dostanou chlazenou čepovanou kávu s tenkou krémovou pěnou, která díky plynu N2 vytvoří lavinový efekt známý například u piva Maestro. Plyn N2 kávu zjemní a vyzdvihne její přirozenou chuť.
Naším záměrem je vybudování výrobny pro tento typ produktu a rozšíření nabídky kávových nápojů dle sezóny. Cílem je vybudování stálé klientely po celé ČR a expanze do zahraničí.
Na tomto produktu pracujeme aktivně od začátku července 2017 a již v tuto chvíli máme stabilní odběratele.

Komerční banka