dortNEdort

Autor: Lucie Kunčarová Kategorie Výroba Sdílejte projekt: Počet hlasů 1 290
dortNEdort
Popis projektu dortNEdort jsou tak trochu jiné dorty. Jsou originální, praktické, plné překvapení a obdarovaným dělají velikou radost.

Na začátku byl plenkový dort pro bratra, který ale nevydržel cestu autem. Nakonec se z pokusu o dárek stal splněný sen o vlastním podnikání. Nyní vyrábíme nejrůznější typy dortůNEdortů k nejrůznějším příležitostem.

Naši základní nabídku tvoří takzvané plenkové dorty, tedy ty, které potěší každou maminku novorozeného miminka. V plenkovém dortuNEdortu najdete řadu praktických věcí od tetra plen a ručníků, přes oblečky pro miminka, hračky a kosmetické potřeby, až po lahvičky či dudlíky.

Ani na dospělé jsme však nezapomněli. V nabídce máme například pivní dorty pro manžela či tatínka, nebo dorty s náplní určenou výhradně ženám. Nejlepší na všech dortech je to, že si jejich náplň můžete sestavit podle vlastních představ. Téměř nic pro nás není problém. Lahev dobrého alkoholu? Dort plný oříšků? Tričko s potiskem Star Wars pro syna? Fantazii se meze nekladou.

Třetí pilíř našeho sortimentu tvoří BabyVýbavička. Ta usnadní život mamince, která díky zdravotním komplikacím nebo nedostatku času nemůže obíhat obchody, aby zajistila vše potřebné na příchod miminka. BabyVýbavička obsahuje kosmetiku, léky, plenky (jednorázové i látkové), balíček do porodnice a mnoho dalších nezbytností v jednom praktickém balení.

Všechny „ingredience“ do dortů vybíráme opravdu pečlivě, většinu z nich máme ozkoušenou na vlastní kůži. Všechny naše dortyNEdorty jsou vyrobeny ručně. Náš cíl je jednoduchý, dělat lidem radost a zatím se nám daří.

Více se o nás můžete dozvědět na www.dortnedort.cz nebo na www.facebook.com/dortnedort .

Komerční banka