Luxusní plnitelné flakony

Autor: Věra Honnerová Kategorie Řemeslná výroba Sdílejte projekt: Počet hlasů 102
Luxusní plnitelné flakony
Popis projektu Náš projekt představuje originální řadu luxusních plnitelných flakonů pro Váš oblíbený parfém. Jedná se o jedinečnou českou výrobu.

Honner Design je česká rodinná firma zabývající se výrobou a prodejem luxusních plnitelných flakonů na parfém. Přestože jsme začínající firma, naše výroba se opírá o mnohaletou zkušenost opracování kovu, ze kterého jsou naše výrobky zhotoveny.

Flakony Honner Design jsou luxusním módním doplňkem, který je určen jak pro ženy, tak pro muže. Jejich výhodou je možnost naplnit si flakon svým oblíbeným parfémem a následně jej použít kdekoliv mimo domov. Další předností je jejich velikost a váha, díky nimž jsou naše flakony vhodné do dámských kabelek, psaníček nebo pánských tašek a sak. Flakony byly navíc navrhnuty tak, aby bylo možné vzít si je s sebou na palubu letadla.

Naše produkty vynikají nejen špičkovým materiálovém zpracováním, ale také vysokým leskem pokovení. Flakony vyrábíme z ušlechtilého kovu a nabízíme je ve čtyřech povrchových úpravách – zlato (24 karátů), ruthenium (vzácný tmavý kov), rhodium (stříbřitě bílý kov) a chrom (lehce namodralý kov). Zákazníci si navíc mohou vybrat z šesti designových provedení, vidět je můžete na našich stránkách https://www.luxusni-flakony.cz.

Společně s flakonem od nás zákazník obdrží vždy kompletní příslušenství, resp. dvě skleněné lahvičky, které si může naplnit svými oblíbenými vůněmi a měnit ve flakonu dle libosti. Abychom předešli ztrátě parfému při plnění lahvičky, dodáváme k flakonu také trychtýřek. Součástí balení je i sametové pouzdro, které slouží jako ochrana před poškozením těla kovového flakonu.

Komerční banka