Bevedo.cz

Autor: Jakub Šrom Kategorie Služby Sdílejte projekt: Počet hlasů 2
Bevedo.cz
Popis projektu Bevedo.cz je vyhledávač produktů, který se zaměřuje na vybavení domácnosti a zahrady. Zjednodušujeme cestu zákazníka k e-shopům.

Bevedo.cz je vyhledávač produktů, který se zaměřuje na vybavení domácnosti a zahrady. Snažíme se spojit e-shopy prodávající zboží podobného zaměření a nabídnout uživateli produkty z těchto e-shopů přehledně na jednom místě s možností filtrace, tak aby si návštěvník našel zboží podle svých požadavků.

Pro návštěvníky připravujeme i originální produktové kampaně s ručně vybranými produkty od našich designérů.

Pro uživatele, kterým není jasný některý z odborných pojmů u produktu, máme připravenou obsáhlou nápovědu v podobě slovníčku pojmů, který obsahuje přes 300 odborných frází s podrobným popisem a obrázkem (https://www.bevedo.cz/napoveda/).

Postupně se učíme s produkty pracovat a náš cíl je uživateli nabídnout obsáhlou platformu, která uživatelům nabídne pohodlný a rychlý výběr produktů pro domácnost. Jendou z našich konkurenčních výhod bude inteligentní systém na vyhledávání kompletního vybavení do bytu podle stylu či barvy, které bude požadovat uživatel.

Spojujeme desítky prověřených českých e-shopů na jedno místo, kde si pohodlně vyberete a nakoupíte všechno vybavení.

Komerční banka