Projekt Česká spojka

Autor: Jan Pančocha Kategorie Služby Sdílejte projekt: Počet hlasů 11
Projekt Česká spojka
Popis projektu Zajišťujeme školení a kurzy v oblasti mobilní komunikace. Specializace je především na starší občany a začátečníky.

Specializujeme se na poradenství a zaškolování v uživatelském používání mobilních telefonů, aplikací, internetu a PC. Věříme, že svou činností zpřístupníme a zpříjemníme mnoha lidem používání moderních zařízení a posuneme možnosti jejich života. Předáme zkušenosti těm, pro které je dnešní elektronická rychlá doba málo srozumitelná a trochu jim ulehčíme a snad i obohatíme život.

Záměr projektu je zajišťovat školení a kurzy v oblasti informačních technologií a mobilní komunikace. Specializace se na starší občany, seniory, úplné začátečníky a částečně také na zdravotně nebo sociálně znevýhodněné občany. Začátečníky, chceme postupně vychovat v pokročilé uživatele. Se zákazníky budeme dlouhodobě pracovat v rámci pravidelných kurzů a vzdělávacích kroužků.

Firma Redline Partner s.r.o. byla založena v roce 2014 jako obchodní firma pro společnost Vodafone Czech Republic a.s., kde jsme vyhráli výběrové řízení k zajištění dodavatelské činnosti v regionu Morava jih a Zlínský kraj. Od počátku se věnujeme na plno oblasti telekomunikací, poskytování služeb a následné péči malým a středním firmám(SOHO, SME a SMB). V průběhu práce jsme si nemohli nevšimnout velkých mezer u jednotlivých uživatelů v používání informačních technologii a proto chceme tento problém řešit.

Komerční banka