Retroelektro

Autor: Petr Mikulka Kategorie Výroba Sdílejte projekt: Počet hlasů 31
Popis projektu Jsem zakázkový výrobce elektrokol, které přestavuji ze starých československých kol. Mým cílem je vyrábět krásné a praktické "veterány".

Retroelektro jsou zakázkově vyráběná elektrokola v retro stylu. K jejich výrobě využívám osvědčená stará kola (liberty, favority, skládačky apod.), která kompletně zrenovuji a vybavím elektromotorem a baterií. Dalo by se tedy říct, že jsem si vypůjčil všechno, co mám rád na starých strojích, a citlivě to zkombinoval s výhodami moderního elektromotoru. Výsledkem je vymazlený „veterán“ do nepohody, kterému se nemusíte bát dát pořádně do těla.

V čem je Retroelektro unikátní?

  1. Jsem první český zakázkový výrobce elektrokol v retrostylu. Za cenu sériově vyráběného elektrokola z Číny získáte jedinečné ručně vyráběné české elektrokolo na míru.
  2. Bytelný ocelový rám, osvědčené komponenty a doplňky z pravé kůže Vás při správné péči přežijí. Baterie si vyrábím sám z kvalitních Li-ion článků samsung.
  3. Každé mé elektrokolo je originál, který vyrábím na míru podle vašeho přání a představ. Zkrátka si vymyslíte kolo, které budete mít rádi. :)
  4. Elektrokolo je ten nejdokonalejší dopravní prostředek do města. Ve městě rychlejší než auto, zaparkujete třeba doma v obýváku, na cyklostezce neřešíte semafory ani dopravní zácpy. Navíc nepotřebujete helmu ani řidičský průkaz.
  5. Spolupracuji s projektem Kola pro Afriku. Vykupuji od nich kola nevhodná pro africké podmínky a tím jim pomáhám financovat dopravu ostatních kol na místo určení. Zakoupením Retroelektro proto přispíváte na dobrou věc.

V období července až září 2018 jsem úspěšně dokončil startupovou kampaň na portálu Hithit. Vybraná částka mi umožnila dovybavit dílnu základním vybavením a objednat potřebné komponenty. Abych ale mohl konkurovat cenám elektrokol sériově dovážených z Číny, musím objednat díly v opravdu velkém množství přímo z fabriky výrobce, a to chce spoustu peněz. Podpořit mě můžete kliknutím na hlasování níže. Další informace naleznete na http://retroelektro.eu/ nebo na facebookových stránkách https://www.facebook.com/…389193983556.

Komerční banka