CaraControl

Autor: Michal Provázek Kategorie IT a telekomunikace Sdílejte projekt: Počet hlasů 5
Popis projektu Telematický systém pro dálkový dohled a řízení volnočasových vozidel a lodí, pracující na principu chytrého domu.

Podstatou tohoto podnikatelského záměru je rozšířit na světový trh již vyvinutý produkt, univerzální řídící jednotku pracující na principu chytrého domu, která slouží k dálkovému ovládání a zabezpečení prémiových obytných vozů, karavanů a rekreačních plavidel.

Celé řízení probíhá z jedné aplikace na mobilním telefonu nebo tabletu přes pozemní nebo satelitní síť. Jednotka a její příslušenství jsou navrženy tak, aby je bylo možné jednoduše a rychle instalovat, a to nezávisle na stáří nebo továrním vybavení karavanu nebo jachty. Distribuce produktů probíhá formou krabicového řešení, tzv. balíčků, aby bylo možné produkty jednoduše nakupovat, rozšiřovat a dodávat prostřednictvím stávající sítě prodejců příslušenství.

V současnosti se jedná o nejkomplexnější produkt svého druhu na trhu mobilních rekreačních objektů s vysokou mírou inovace a celosvětovým prodejním potenciálem v řádech stovek tisíc kusů.

Komerční banka