Tezu- aplikace pro maminky

Autor: Marek Konir Kategorie IT a telekomunikace Sdílejte projekt: Počet hlasů 10
Tezu- aplikace pro maminky
Popis projektu Aplikace Tezu spojuje stejně smýšlející maminky v okolí, zároveň v ní maminky najdou bazárek a mapy s přebalovacími pulty apod.

Tezu je od maminek pro maminky. Víme, že mateřství je někdy úžasné a jindy zas opravdu těžké. Naší misí je proto ulehčit život maminkám.


Pokud hledáte dobrou radu či porozumění, chcete-li se sejít s maminkou v okolí s dětmi ve stejném věku, pokud hledáte zajímavé články o všem, co se týká mateřství nebo pokud chcete najít jednoduchý bazárek či mapu s nejbližšími misty určenými speciálně pro maminky, Tezu je tu pro Vás.


Jak Tezu vzniklo? Tezu se zrodilo, když Péťa již podruhé otěhotněla a přestěhovala se s manželem do Prahy, kde nikoho neznala a neměla žádné kamarádky. Po měsících hledání kamarádky, se kterou by si rozumněla, už to skoro vzdala. Pak si však uvědomila, že není jediná s takovýmto problémem a vytvořila Tezu.


O čem Tezu je?

1. Najděte stejně smýšlející maminky v okolí s dětmi ve stejném věku. Můžete jim napsat přes chat a potkat se ve Vaší oblíbené kavárně, parku nebo vinárně

2. Přidejte se k naší komunitě maminek Podívejte se na domovskou stránku, abyste viděla co je ve Vašem okolí nového a připojte se do světa maminek.

3. Přečtěte si zajímavé články Naše maminky se pro Tezu snaží psát zajímavé články o zkušenostech v mateřství, angličtiny pro maminky či jak zabavit děti

Komerční banka