Recept na vztahy

Autor: Vendula Debnár Kategorie Vzdělávání Sdílejte projekt: Počet hlasů 2
Recept na vztahy
Popis projektu Učíme lidi zlepšovat partnerské vztahy skrz workshopy, přednášky a praktická cvičení tak, aby nedocházelo k rozvodům a zbytečným konfliktům.

V Česku se rozvádí každé druhé manželství. Nejčastější příčinou je emocionální strádání a rozdílnost názorů. Nejhorší na tom je, že druhá a třetí manželství končí rozvodem asi ze 70 % procent. Končíme v začarovaném kruhu, ze kterého nevíme, jak ven. Nerozumíme si. Hádáme se. Chodíme domů otrávení, do práce unavení.

Hezké vztahy se zkrátka jen tak nestanou. Je třeba na nich pracovat a věnovat jim energii. Proto razíme heslo „prevence“. Je důležité dbát na zdraví svého vztahu a svému partnerovi se nevzdalovat, ale naopak.

Recept na vztahy můžete navštívit na workshopu, na blogu, na Youtube kanálu nebo na konferencích se světovými odborníky, kteří se zabývají partnerskými a mezilidskými vztahy.

V rámci workshopů rozvíjíme nejen prevenci, ale prakticky učíme účastníky, jak poznat partnera i sebe, a jak pravé poznání pomáhá při řešení potenciálních konfliktů.

Na blogu doplněným videi na YT se sledující mohou dozvědět praktické tipy, které ve svém vztahu mohou využít. Dále výzvy s domácími úkoly, kterými si mohou zlepšit vztah. Tipy na zásadní knihy s tématikou vztahů, které by si měl přečíst každý. Různé testy, díky kterým se partneři lépe poznají a navzájem se více otevřou. V neposlední řadě rozhovory s lidmi, kteří mají ke vztahům co říct a které stojí za to si poslechnout.

Nejzásadnější ingredienci drží každý z nás ve vlastních rukou. Tou je rozhodnutí pro vztah něco udělat. Konat. Přejeme si, aby co nejvíce lidí mělo plnohodnotný vztah.

Více na blogu: https://receptnavztahy.cz/

Komerční banka