Reproduktory Hlook audio

Autor: Vojtěch Vozáb Kategorie Výroba Sdílejte projekt: Počet hlasů 173
Reproduktory Hlook audio
Popis projektu Nástěnné reprosoustavy se vzhledem hrajících obrazů, navržené vizuálně i akusticky na míru vaší místnosti.

Kvalitní reprosoustavy přinášející maximální radost z poslechu jsou díky technologickým pokrokům v posledních letech čím dál tím dostupnější. Přesto však většina z nich neřeší základní nedostatek: místnost, do které je umístíte.

Akustické nedostatky takřka všech běžných obýváků, pracoven či dalších obytných místností způsobují, že reprosoustavy, které znějí výborně ve specializovaném hifi obchodě, hrají po zapojení doma výrazně hůře. Navíc nabízejí až na výjimky pouze přiznaný technický vzhled, který se do každého interiéru nehodí.

Vyrábíme set reprosoustav a zesilovače s podporou bezdrátového přenosu zvuku. U reprosoustav si můžete vybrat vybrat z průběžně se obměňujícího katalogu potisk látky, kterou jsou potažené. Zároveň pracujeme s interiérovými a produktovými designéry, ve spolupráci s nimi nabízíme i zakázkové potisky na míru.

Vzhled není samoúčelný, naopak je podřízen zvuku – reprosoustavy byly důmyslně navrženy za pomoci moderních fyzikálních simulací a akustických měření. Díky specifické konstrukci a umístění na zeď výrazně zmírňují vliv akusticky nevyhovujících místností: jsou vyvinuty tak, aby přinášely výjimečně kvalitní zvuk u vás doma a nikoliv v poslechovém studiu s akustickými úpravami za desítky tisíc.

Komerční banka