TRANSFORMACE MYŠLENÍ

Transformační audio nahrávka pro děti i dospělé Plus kniha s příběhy a úkoly, ozdravnými obrázky. Použití před spaním či při spánku.

V tomto projektu čerpám ze svých letitých zkušeností psycholožky (školní psycholožky, arteterapeutky a poradkyně) a také matky své dcery Gangy.

Dítě je naše nejlepší investice. Pojďme je podpořit.

O projektu

rojekt TRANSFORMACE MYŠLENÍ je podložen vědecky prokázanými fakty z oblasti neurovědy, kvantové fyziky a dalších odvětví. Zjednodušeně řečeno s fakty a modely mozku a jeho aktivity coby počítače, který v sobě skrývá programy, ze kterých je posléze odvozeno chování a činy majitele této mozkové aktivity, zkrátka přístup k sobě a ostatním. Pokud počítač (mysl) produkuje nežádoucí chování (věří a ztotožňuje se s nežádoucími a škodnými myšlenkami o sobě a ostatních), ve smyslu vzniku nešťastného a ztrápeného človíčka, je zde možnost programy změnit tak, aby se daný jedinec cítil šťastně a i z jeho prostředí přicházela pozitivní zpětná vazba na jeho chování. K transformační změně u dětí, ale i dospělých, kteří by se zapojili, dojde tím, že budou opakovaně během doby usínání či spánku poslouchat audio nahrávku speciálně sestavenou tak, aby docházelo k transformaci v několika základních, životně důležitých oblastech ze života dítěte i dospělého (sebeláska, zklidnění, vztah k rodičům, sourozencům, vrstevníkům, k přírodě, posílení odvahy a sebevědomí, téma – moc versus nemoc a bezmoc atd.). V první fázi sepíšu podklady ve formě knížky s uzdravujícími obrázky a nahraji audio záznam na nosič v nahrávacím studiu. V další fázi budou cd a knížky distribuovány – buď mohou být předávány jako bonus klientům KB stávajícím nebo nově příchozím (dětem jejichž rodiče jim sepsali např. pojištění u KB nebo založili spořící účet), nebo část z vydaných nosičů a knih distribuovány do mateřských (či základních) škol, kde by se s nimi pracovalo při poledním usínání. Rodiče by si pak mohli nahrávky a další materiály koupit pro své děti domů.

Autor projektu

PETRA YAMUNA ČÁSTKOVÁ

Hlavní cíle

  • Přeprogramování myšlení.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.