Keramická kavárna DUHA

Malování na keramiku

Předmětem mého podnikatelského záměru je otevření keramické kavárny, jejíž hlavní činností bude malování na keramiku speciálními barvami. A protože jsem si vědoma, že většina lidí pije kávu, spojení těchto 2 druhů zábavy může nabídnout něco nového, zábavného a tedy úspěšného.

"Kreativitě se meze nekladou"

O projektu

Keramická kavárna „Duha“ bude nová 20-ti místná „namaluj si sám/sama“ kavárna v Třinci. Je to jednoduché. Je to zábavné. Je to také ideální místo na oslavy, párty - ať už se jedná o dětskou narozeninovou oslavu nebo třeba loučení se svobodou nebo také může posloužit k vytvoření originálních dárků. A to vše u příjemného hrnku výborné kávy.
Studio poskytne bílou neglazovanou keramiku, zvanou „biskvit“ na kterou se maluje barevnými glazurami (barvami) společně s doplňky k malování a příjemné místo k relaxaci. Návštěvníci si mohou pomocí své fantazie vytvořit originální dárky vlastnoruční výroby, jako je např. hrníček s dětským otiskem ruky, mísa na ovoce, foto-rámeček a další.

Keramická kavárna poskytne veškeré vybavení, které „umělec“ potřebuje:

• před-vypálenou keramiku různých velikostí a tvarů
• profesionální a netoxické barvy na malování, tzv. „Mayco“ namíchané v ideální konzistenci
• doplňky jako jsou např. štětce, houbičky, šablony k malování, zástěry apod.

Když je dílo hotové, potřeme hotovou keramiku speciální průhlednou glazurou (která zabraňuje prosakování vody do keramiky) a vložíme do naší speciální pece k dovypálení. K tomu budou použity profesionální pece zakoupené v keramickém centru. Své umělecké dílo si pak zákazníci mohou vyzvednout asi tak do cca 10 dní.

Cílem je poskytnout návštěvníkům kreativní prostředí, které bude sloužit k relaxaci a kde mohou zákazníci využít svou vlastní fantazii k výrobě vlastního designového výrobku. Vedlejším účinkem pro zákazníky může také být setkání se s novými lidmi a nacházení nových přátel. Velmi důležitá je také spokojenost zákazníků a vytvoření stále klientely.

Autor projektu

Šárka Jadamusová

Hlavní cíle

  • Kreativní prostředí
  • Relaxace
  • Tvorba keramických výrobků
  • Výběrová káva

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.