Webmium

Několik slov o Vaší společnosti a čím se zabývá?

Snažíme se nezačínat tím CO děláme, ale PROČ to děláme. Chceme našim klientům přivádět zákazníky. Proto máme vlastní webovou a eshopovou platformu, děláme online marketing a jsme Google partnerem. V letošním i minulém roce se účastníme Google Elevator programu pro agentury v kterých Google vidí velký potenciál.

Proč jste se rozhodl/i být partnerem grantového programu Nastartujte se?

Sami rozjíždíme několik projektů, které jsou na startu a víme, jak je v začátku důležitá pomoc někoho zkušeného. Věříme, že právě začínajícím podnikatelům můžeme pomoci a třeba se tak podílet na projektu, který bude měnit svět.

Spolupracujete/poskytli jste služby vítězům minulých ročníků grantového programu Nastartujte se – Jak se Vám s nimi spolupracovalo? V čem jste jim pomohli?

Posledním spolupracujícím je například Foodin catering, kde se nám spolupracuje skvěle, hlavně z toho důvodu, že je to přesně produkt, který si drží svůj standard a cestu. Kvalitní lokální suroviny jsou pro ně základ. My jim pomáháme v optimalizaci kampaní, vyhodnocování webu a UX úpravám.

Co byste poradili začínajícím podnikatelům, kteří se přihlásí do letošního ročníku?

My bychom jim hlavně chtěli popřát hodně štěstí a i kdyby to nyní nevyšlo, bude to pro každého z nich skvělá zkušenost. Kdybychom přeci jen měli něco zmínit pak, že mít dobrý produkt nebo službu nemusí vždy stačit a chce o něm lidem správně říci.

Více na www.webmium.cz.

Uveřejněno:

Další rozhovory s partnery