Fakturoid

Fakturoid – Pravá ruka podnikatele

 

Fakturoid_raketa.pngFakturoid je aplikace na vystavování a správu faktur určená pro živnostníky a menší firmy. Velký důraz klade na automatizaci – od vydávání a rozesílání faktur, přes automatické upomínky, až po párování plateb s bankou. Potěší i ty, kteří chtějí manažerský pohled na své finance. Proto podporuje evidenci nákladů a nabízí skvělé statistiky.

 

 

 

Víc než jen rychlá fakturace

Fakturoid_Faktury.pngPrezentujte se klientům skvělou fakturou. Vyberte si z pěti vzhledů, které si můžete barevně přizpůsobit a přidat vlastní logo nebo podpis. Díky webfaktuře dostanete také rychleji zaplaceno.

 

 

 

Bezbolestná evidence nákladů

Fakturoid_naklady.png

Získáte lepší přehled o svých financích a zároveň si zjednodušíte předávání dokladů účetnímu. Ten si může doklady kdykoli stáhnout. Vy budete mít vždy aktuální statistiky.

 

 

 

Přestaňte řídit firmu poslepu

Fakturoid_statistiky.pngFakturoidí statistiky vám ukáží čísla, která potřebujete. Obraty, náklady, cash flow, či zisk za různá období jsou samozřejmostí. Ale oceníte i snadné finanční plánování, žebříčky největších odběratelů, nebo možnost si dělat vlastní analýzy pomocí štítků.

 

 

 

Fakturoid je cloudové řešení, takže klienti nemusí nic instalovat, ale vytvoří si účet, ke kterému mají přístup z jakéhokoli webového prohlížeče na počítači, tabletu, či mobilu. Přístup mohou dát i svému účetnímu, který si pak může doklady exportovat přímo do svého účetního programu.

fakturoid-black-transparent.png

Navštivit webové stránky www.fakturoid.cz, partnera Nastartujte se >>