Blog

 • 16. července 2021Rady a tipy

  Jak může překotný růst zabít firmu?

  Existuje životní cyklus podniku, který se dělí na několik fází. Těmi fázemi jsou: fáze zrodu, růstu, dozrávání a zralosti, krize a zánik. Platí přitom, že v každé fázi je třeba se o firmu starat jinak. Velké nebezpečí se ale skrývá hned na samotném začátku, kdy se často zdá, že všechno jde skvěle.

 • 15. června 2021Rady a tipy

  Co pomohlo firmám přežít tvrdý lockdown aneb štěstí přeje připraveným

  Pandemie koronaviru nedala firmám moc příležitostí připravit se tvrdý lockdown, který postihl značnou část firem, a hlavně malých podnikatelů. Podnikání v nejistých a relativně často se měnících podmínkách bylo výzvou i pro zkušené krizové manažery. Některé firmy svůj boj s vládními opatřeními prohrály. Ty, které nechtěly zkrachovat, musely začít hledat nová řešení a zdroje příjmů.

 • 31. května 2021Rady a tipy

  Proč si i malé podnikání zaslouží své webové stránky

  Ačkoliv možnost mít vlastní firemní webové stránky už dlouho není výsadou velkých a bohatých firem, řada menších obchodů, živnostníků a firem odsunuje jejich pořízení. Důvody bývají různé. Někdo říká, že stránky nepotřebuje, někdo že místo nich využívá sociální sítě, další zase, že na takové věci nemá čas, peníze, ani náladu. Tento přístup se ale může vymstít. Pojďme se společně podívat na hlavní důvody, proč vlastní webovky dnes v podnikání spadají do kategorie "must have".

zobrazeny 3 z 390 článků