Blog

 • 15. června 2021Rady a tipy

  Co pomohlo firmám přežít tvrdý lockdown aneb štěstí přeje připraveným

  Pandemie koronaviru nedala firmám moc příležitostí připravit se tvrdý lockdown, který postihl značnou část firem, a hlavně malých podnikatelů. Podnikání v nejistých a relativně často se měnících podmínkách bylo výzvou i pro zkušené krizové manažery. Některé firmy svůj boj s vládními opatřeními prohrály. Ty, které nechtěly zkrachovat, musely začít hledat nová řešení a zdroje příjmů.

 • 31. května 2021Rady a tipy

  Proč si i malé podnikání zaslouží své webové stránky

  Ačkoliv možnost mít vlastní firemní webové stránky už dlouho není výsadou velkých a bohatých firem, řada menších obchodů, živnostníků a firem odsunuje jejich pořízení. Důvody bývají různé. Někdo říká, že stránky nepotřebuje, někdo že místo nich využívá sociální sítě, další zase, že na takové věci nemá čas, peníze, ani náladu. Tento přístup se ale může vymstít. Pojďme se společně podívat na hlavní důvody, proč vlastní webovky dnes v podnikání spadají do kategorie "must have".

 • 27. května 2021Články

  JAK SE DAŘÍ PROJEKTŮM 8. ROČNÍKU NASTARTUJTE SE - valuté

  Přinášíme vám příběh Alexe Krátkého, který se v roce 2020 zúčastnil soutěže Nastartujte se. Jak svou účast hodnotí a jak se za poslední rok posunul? To se dozvíte v tomto článku. Nezapomeňte se také podívat na aktuálně přihlášené projekty a podpořte svého favorita svým hlasem.

zobrazeny 3 z 382 článků