Blog

 • 06. května 2022Rady a tipy

  Startuje 10. ročník Nastartujte se. Přidáte se?

  Máte v hlavě skvělý nápad a chcete začít podnikat? Tak právě teď je ta nejlepší příležitost. Od 2. května můžete registrovat své projekty do grantového programu Nastartujte se. Tento program je určen zejména začínajícím a mladým podnikatelům a pouhá registrace a schválení projektu jim usnadní rozjezd jejich podnikání.

 • 06. května 2022Články

  Startuje již 10. ročník soutěže Nastartujte se!

  Dne 2. května odstartoval již 10. ročník soutěže Nastartujte se pro začínající podnikatele. Opět máte možnost získat až 300 000 Kč na rozjezd vašeho podnikatelského projektu. A jako bonus k 10. výročí získá každý registrovaný a schválený projekt ZDARMA nový web od firmy Webmium a webinář na právní a daňové aspekty začínajících podnikatelů od advokátní kanceláře eLegal. A co k tomu potřebujete? IČO staré maximálně 24 měsíců, podnikatelský účet od KB a zajímavý podnikatelský projekt.

 • 22. června 2022Články

  Podcast AMSP ČR: BEZNOSKA s.r.o.

  Podcast AMSP ČR: BEZNOSKA s.r.o. jako firma využívající robotizaci, automatizaci a nové technologie.O nejen této problematice promluvil  pan Pavel Milata, marketingový ředitel ve společnosti BEZNOSKA s.r.o.

zobrazeny 3 z 490 článků