Blog

 • 01. června 2020Rady a tipy

  NEJČASTĚJŠÍ CHYBY NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH. NEDĚLÁTE JE NÁHODOU TAKÉ?

  Podívejme se na nejčastější chyby a nedostatky, kterých se drtivá většina webových prezentací dopouští. Pokud se v seznamu potíží nevidíte, pak si můžete pogratulovat. Jste pravděpodobně na správné cestě k perfektní webové prezentaci Vaší firmy.

 • 25. května 2020Rady a tipy

  Je rozjezd podnikání v současné době dobrý nápad?

  Až příliš často slýchám od majitelů a zakladatelů firem, že je na začátku jejich podnikání vlastně nejvíce brzdil společník nebo lidé, na které se spoléhali. Je to až moc časté na to, aby to nebylo důležité. Pokud tedy zvažujete, zda se pustit do nového projektu a nastartovat podnikání, není ani tak podstatné to, v jaké době to chcete udělat, jako spíše to, s kým se do toho pustíte.

 • 18. května 2020Rady a tipy

  8 doporučení pro krizovou komunikaci

  Krizová komunikace nastupuje v okamžiku, kdy je nějakým způsobem ohroženo postavení nebo i samotná existence firmy, a to jak z pohledu dobrého jména, tak i jejího přetrvání na trhu. Může tak zahrnovat širokou škálu situací, od komunikace s trollem, který hejtuje vaše sociální sítě, až po komunikaci s vlastními zaměstnanci nebo obchodními partnery ohledně horšící se ekonomické situace firmy.

zobrazeny 3 z 180 článků