Blog

 • 12. prosince 2020Rozhovory s vítězi

  Známe vítěze Nastartujte se 2020

  V pátek 11. prosince proběhlo vyhlášení vítězů soutěže Nastartujte se. Vyhlášení se již tradičně konalo v rámci Dne podnikatelů, který pořádá AMSP ČR. Tentokrát však proběhlo historicky poprvé částečně v online prostředí. Podívejte se kdo vyhrál.

 • 30. listopadu 2020Rady a tipy

  ROZJEĎTE TO NA INTERNETU A SÍTÍCH JEŠTĚ LETOS

  Komerční banka připravila novou službu s názvem Digitální dílna, která pomáhá zviditelnit drobné podnikatele a živnostníky na internetu za velmi výhodných podmínek. Podnikatelé jsou páteří ekonomiky. Chceme je chránit a posilovat, ale také digitalizovat.

 • 13. ledna 2021Články

  Vítězem akcelerátoru 4DigitalHealth se stal český startup Tesla Medical

  4DigitalHealth je 6týdenní akcelerační program vyvinutý pro startupy z oblasti digitálního zdravotnictví a organizovaný DEX Innovation Centre. Se startupy pracovalo více než 40 mentorů a společně se zaměřili na 4 hlavní oblasti – produkt, obchodní model, jednání s investory a marketing a prodej. #DemoDay je vrcholem celého programu. Odstartoval jako série videí, ve kterých se startupy představí investorům, potenciálním zákazníkům a dalším partnerům. #DemoDay je přístupný veřejnosti online a se startupy je možné komunikovat.

zobrazeny 3 z 290 článků