Stable.cz

Webhosting a virtuální servery

Stable_wg_nastartujtese_1000x200.pngWebhostingem a virtuálními servery se zabýváme již od roku 2000, kdy služba stable.cz patřila ještě do skupiny MITON CZ. Právě tady jsme nabrali spoustu zkušeností s nově vznikajícími projekty. Jako Stable.cz s.r.o. si zakládáme na tom, že chceme našim zákazníkům předávat naše zkušenosti a know how. Rádi plníme jejich požadavky na vysokou dostupnost jejich projektů a klademe důraz na osobní a rychlý přístup při řešení nečekaných situací, které každé podnikání přináší. Abychom byli schopni flexibilně tyto požadavky plnit, musíme neustále sledovat poslední trendy v informačních technologiích.

Jako akreditovaný registrátor .CZ domény jsme schopni rychle a efektivně vyřešit registraci domény pro nový projekt zákazníka. Vybrat si může ze široké škály národních nebo generických domén. V současné době registrujeme více než 20 000 domén a naše webhostingové služby využívá přes 13 000 zákazníků.

V posledním období jsme zaznamenali velký zájem také o naši e-mailingovou službu SMTP Klerk. Ta umožňuje i malým podnikatelům využívat e-mailingovou komunikaci s jejich zákazníky bez pomoci finančně náročných marketingových agentur.

Služba Stable.cz se dlouhodobě specializuje především na vysokozátěžové e-commerce projekty. Vznikla tak i spolupráce se společnostmi Seznam.cz, a.s. (Sweb.cz), damejidlo.cz s.r.o. (Damejidlo.cz) , Sportisimo s.r.o. (Sportisimo.cz), MITON.CZ, s.r.o.(Glami.cz, Biano.cz, Restu.cz atd.) či Slevomat.cz, s.r.o. (Slevomat.cz).

 

Stable_webglobe_logo.png

Navštivit webové stránky www.stable.cz, partnera Nastartujte se >>