ipodnikatel.cz

iPodnikatel.cz - Portál (nejen) pro začínají podnikatele 

Pro freelancery/OSVČ, start-upisty, majitele zavedených firem a řemeslných dílen, ale i ty, kteří o vlastním podnikání zatím jen sní, iPodnikatel.cz nabízí pořádnou dávku podnikatelské inspirace!

Muj_ipodnikatel_banner

Hledáte podnikatelský nápad nebo podnikatelskou inspiraci? Potřebujete sepsat podnikatelský plán či se posunout při rozvoji vaší firmy? Pak právě pro vás je určený odborný portál iPodnikatel.cz, který se zaměřuje na problematiku podnikání malých a středních firem. 

Na stránkách portálu najdete praktické rady, tipy a návody, které vás provedou různými fázemi vývoje firmy. Pokud jste úplně na začátku a teprve si zjišťujete, zda by vlastní podnikání pro vás bylo to pravé, nahlédněte do sekce Chci podnikat. Pro ty, kteří se už rozhodli, že do podnikání skočí rovnýma nohama a hledají praktické návody co a jak zařídit, je určena sekce Začínám podnikat. Pro podnikatelské matadory, kteří hledají další impulsy a náměty pro rozvoj své firmy, pak může být užitečným pomocníkem sekce Podnikám.

Na portále najdete jak redakční články, tak i články externích autorů, zkušených odborníků, které přinášejí poznatky a náměty přímo z praxe.

Pokud vás moc nebaví procházet články a oceníte utříděné informace a know-how shromážděné na jednom místě, mohl by vás zajímat balíček Můj iPodnikatel. Najdete v něm tematické příručky, videa a vzdělávací kurzy z produkce portálu iPodnikatel.cz, které vám mohou pomoci na vaší cestě za vysněným podnikatelským cílem. 

E-magazín Starting UP

Podnikání není jen o předpisech a nařízeních. Mimo jiné k němu potřebujete neustálý přísun inspirace a zkušeností, vlastních i cizích, které vaše podnikání mohou posunout dál. Cenné jsou i „fuckupy“, coby varování před chybami, které si odžil někdo jiný. Proto redakce portálu iPodnikatel.cz připravuje e-magazín Starting UP. Na stránkách tohoto dvouměsíčníku se snažíme populárně naučnou formou zachytit podnikatelské příběhy a zároveň i informace a trendy ze světa podnikání. 

Kontakt:
Ing. Jakub Křižka
www.ipodnikatel.cz
tel: 739 573 555
e-mail: krizka@ipodnikatel.cz

 

Navštivit webové stránky www.ipodnikatel.cz, partnera Nastartujte se >>