Kurz efektivní reklamy, Tomáš Morávek

12. května 2016Rozhovory s vítězi

1. místo, cena veřejnosti 2016. Cílem služby je pomoci běžným lidem, podnikatelům, malým a středním firmám a také korporátním specialistům realizovat efektivní reklamu na Facebooku a Instagramu.

kurz-efektivni-reklamy

Popište stručně a srozumitelně vás produkt/službu.

V minulém roce jsem vyhráli cenu internetové efektivity. Natočili jsme s mými kolegy 215 videí, kde učíme konkrétně lidi, jak dělat efektivně reklamu na Facebooku, Google, na Seznamu. Naším cílem je pomáhat lidem, aby prosperoval jejich podnik, aby měli lepší karierní růst. Zkrátka, aby se jim dařilo na internetu.

Co pro vás umístění v Nastartujte se znamená a jak jste se o soutěži dozvěděli?

O soutěži jsme se dozvěděli z veřejné reklamy a byla to pro nás velká motivační a finanční pomoc na začátek, protože jsme mohli začít, a věděli jsme, že náš projekt má smysl. Podpora pro nás byla v tu chvíli spásná, protože jsme nevěděli jak začít a díky tomu, že jsme tu podporu dostali, mohli jsme všechno nastartovat.

Naší vizí je vytvořit digitální knihovnu

Jak konkrétně jste použili ceny získané v soutěži?

Mohli jsme si dovolit kvalitní nahrávací zařízení, mohli jsme si dovolit kolegu, který pro nás postpordukuje videa, a mohli jsme si dovolit profesionálně celý kurz efektivní reklamy vyrábět a začít pomáhat lidem.

Kam se Vaše podnikání za poslední půlrok posunulo a jaké máte další plány?

Naší vizí je vytvořit digitální knihovnu, kde bude tisíc videí, ať už vás zajímají fotografie, videa Google, Seznam, tak se můžete naučit, cokoli potřebujete a vlastně se můžete kdekoli, kdykoli vzdělávat díky hodnotnému videoobsahu.

Natočili jsem dohromady 215 videí, 17 hodin vzdělávacího obsahu, napsali jsme tři elektronické knihy. Kurz nyní uvádíme na www.vimvic.cz. Naší vizí je vytvořit do budoucna hodnotný obsah, kde bude zhruba 1000. Lidé se budou moci učit cokoli a kdykoli je napadne ohledně reklamy. Další naší vizí je začít učit v angličtině a učit reklamu po celém světě. 

Více o kurzu