Webglobe

Všechny služby potřebné pro provoz webu a digitalizaci firem

WEBGLOBE_logo_claim-(1).png

"Nejlepší služby jsou ty, o kterých ani nevíte, že je máte. Proto investujeme čas a peníze do moderní infrastruktury, která našim klientům zajistí maximální rychlost, spolehlivost a bezpečí bez stresu z výpadků ,” říká zakladatel Webglobe Igor Strečko.

Webglobe poskytuje prakticky všechny služby potřebné pro provoz webu a digitalizaci firem, od domén a webhostingu, přes VMS, VPS a fyzické servery, po MS365 a e- mailové klienty.  Má za cíl usnadnit podnikatelům vstup do digitálního prostředí a poskytovat jim zde podporu pro jeho rozvoj.

Na český trh vstoupila v roce 2019 a na konci roku 2021 spojením českých firem IGNUM, Stable.cz a Hosting90 systems, ONESolution a savana.cz obsadila třetí místo nejsilnějšího hráče na českém trhu.  Celkově má v portfoliu šestnáct značek.  Momentálně obsluhují přibližně 100 000 zákazníků a spravují přes 300 000 domén ve třech zemích. Je také jednou z mála českých firem, která na našem trhu konkuruje velkým zahraničním společnostem.

Na slovenském trhu dlouhodobě zaujímá Webglobe druhou nejsilnější pozici a v Srbsku, na jež trh nově společnost vstoupila skrze akvizici NiNet, Eutelnet  a Panet, si taktéž rychle buduje svou pozici.

Tím ale ambice Webglobe nekončí, společnost plánuje další tuzemské nákupy a akviziční expanzi v zemích střední a východní Evropy.  Firma získala finanční prostředky od správcovské společnosti Sandberg Capital zaměřující se na investování do menších a středně velkých firem na Slovensku a ve  střední a východní Evropě, která spravuje aktiva v hodnotě 150 milionů eur.

Navštivit webové stránky Webglobe, partnera Nastartujte se >>