Vandr

Památníčkový cestovní deník pro Tebe. Jednoduchá tvorba zápisu z cest. Rychlá dohledatelnost příspěvků. Stvořeno pro vášnivé cestovatele.

Náš příběh začal ve Skautu.

Konkrétně na výletech. Vedu skupinu kluků, se kterými pravidelně jezdíme na výlety po krajích a poznáváme pro nás nepoznané.

Když jsem se vrátil z jednoho takového výletu, vzpomínal jsem na všechny momenty, které jsme prožili, kde všude jsme byli a co všechno jsme dělali. Týden poté, jsem znovu vzpomínal na tento výlet, ale už hůře jsem si vybavoval všechny momenty. Po měsíci jsem v hlavě měl jeden maximálně dva momenty z výletu. Vzpomínky se mi rozplývaly před očima. Jakoby se ten výlet ani neuskutečnil…
bude zdarma a pro všechny

O projektu

Tak vznikl nápad Vandru. Aplikace, která zaznamenává cestovní zážitky Tebe a Tvých kamarádů na mapě. Poznáváš tak nové lidi a nová místa v Tvém okolí a získáváš spoustu inspirace pro Vandr. Pokud by sis chtěl Vandr stáhnout, tak bude zdarma a pro všechny:)

Peťa, zakladatel Vandru

Vandr můžeš sledovat na Facebooku tady: https://www.facebook.com/vandrcz/
nebo na Instagramu tady: https://www.instagram.com/vandrcz/
nebo na Twitteru tady: https://twitter.com/Vandrcz

Autor projektu

PETR ŠTYCH

Hlavní cíle

  • Aplikace, která zaznamenává cestovní zážitky

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.