ExtraWish

Vývoj softwaru na zakázku. Nemáme vlastní vývojáře. Pomáháme specifikovat zadání a pak realizujeme zakázky formou komunitního vývoje (levně)

Jsme mladá firma, která je na trhu cca tři-čtvrtě roku. Nabízíme vývoj softwaru na zakázku (weby, mobilní aplikace, komplexní systémy a atd.).

žádný projekt pro nás není problém

O projektu

Samozřejmě jako každá IT firma, vše děláme nejlépe, nejrychleji a žádný projekt pro nás není problém. :-) Abychom se přeci jen nějak odlišili, tak fungujeme úplně jinak. Nemáme žádné vývojáře. Interní tým se skládá jen z analytiků, kteří pomáhají zákazníkům si uvědomit, co vlastně chtějí a poradí jim, jak případně upravit zadání, aby byl výsledek co nejlevnější. Když už víme, co zákazník chce, tak tuto zakázku distribuujeme na náš webový portál (www.extrawish.com), kde sdružujeme početnější komunitu vývojářů a kde necháme zakázku nacenit, popřípadě rovnou zrealizovat dle preferencí zákazníka. Díky tomuto přístupu, nemáme nouzi o vývojářské kapacity a umíme opravdu nabídnout nízké ceny v krátkém čase. Veškeré projekty před odevzdáním řádně testujeme, abychom se ujistili, že zákazník dostane kvalitní výsledek.

Autor projektu

JAROMÍR KOHLÍČEK

Hlavní cíle

  • Vývoj softwaru na zakázku

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.