nej Asistentka

Poskytujeme služby profesionální osobní, nikoli virtuální, asistentky pro manažery a podnikatele. Platí pouze skutečně odvedenou práci.

Věříme, že manažeři a podnikatelé mají rozvíjet své firmy, vést lidi a tvořit budoucnost. Protože je od tohoto úkolu často zdržují reporty, tabulky, administrativa obecně, přinášíme službu šetřící čas, peníze, a hlavně potenciál budovatelů firem. Jsme osobní služba asistentky v oblasti administrativy, kdy se osobně profesionální asistentka postará o veškerou administrativu. Přitom pracuje pouze skutečně produktivní čas, tedy klidně i jen dvě hodiny denně nebo pár hodin týdně. Přitom firma nemusí nikoho zaměstnávat a veškeré náklady se službou spojené si může uplatnit v nákladech. Žádné starosti, pouze efektivní práce. K tomu asistentky umíme vybírat na špičkové úrovni, školit a pracovat na rozvoji jejich i jejich kolegů a nadřízených.

Druhou službou je zákaznický servis. Především již rozběhnuté firmy mají stovky a některé tisíce zákazníků. Obchodní oddělení se snaží získávat nové zákazníky, kteří přinesou okamžitý užitek. Už však není čas a energie věnovat se zákazníkům, kteří už nak
většinou se díky dobrým vztahům brzy staneme neodmyslitelnou součástí firmy našeho klienta

O projektu

Cílem naší služby není navolávání studených kontaktů, tedy firem, které doposud naši klienti neoslovili a chtějí jim prodat své služby či produkty poprvé. My jsme specialisté na oslovování firem, se kterými již spolupracují, ale nikdo z jejich obchodníků ani členů týmu nemá čas zákazníky pravidelně oslovovat a udržovat vztah na vysoké aktivní úrovni.

Znamená to, že za firmy pravidelně kontaktujeme jejich klienty, abychom jim nabídli setkání se zástupcem, když mají například novinky v produktových řadách nebo je pozveme na událost či veletrh, kde se bude firma prezentovat. Jinými slovy, udržujeme zákazníky osobním způsobem v obraze o tom, co je u vás nového a co pro ně můžete udělat.

… a nejsme call centrum. Naše služba zákaznického servisu i asistentky je příjemná, osobní a většinou se díky dobrým vztahům brzy staneme neodmyslitelnou součástí firmy našeho klienta, takže vše funguje přirozeně, efektivně a na partnerské úrovni.

Autor projektu

CHARLIE GREENBERG

Hlavní cíle

  • Poskytujeme služby profesionální osobní, nikoli virtuální

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.