WATERGUARD

Chytrý průtokoměr a příslušenství WATERGUARD pro kontrolu nad vodou. Umožní snadné měření spotřeby, zásob a úniku vody. Bez napájení!

Vodu postrádáme již dnes. A jistě pro nás bude v budoucnu ještě vzácnější. Můžeme s tím něco začít dělat? První krok můžeme udělat už teď, a to převzetím kontroly nad vodou. Nad svými zásobami vody, spotřebou užívané vody a zamezením jejího úniku. K tomu slouží náš projekt WATERGUARD.

Energii získává sám z průtoku vody

O projektu

S chytrým průtokoměrem WATERGUARD si snadno změříme spotřebu pitné nebo užitkové vody. Webová aplikace WATERGUARD nám poskytne denní přehled a statistiky využití vody a spočítá aktuální náklady, které si můžeme prohlédnout na svém chytrém zařízení nebo v osobním počítači. Průtokoměr WATERGUARD také rychle řekne, že dochází k úniku vody a navíc i určí, kde k němu došlo. Ušetří tím naše náklady.

Hlavní předností našeho průtokoměru je, že k němu nepotřebujeme ani zdroj elektrické energie, ani kabelové vedení. Energii získává sám z průtoku vody a informace z měření bezdrátově předává přímo do vzdáleného datového úložiště. Odtud jsou nám v zabezpečené formě k dispozici přímo pro své uživatele.

Průtokoměr využijeme při ručním nebo v automatizovaném zavlažování, doma, na zahradě, v pěstitelství, při zemědělské činnosti nebo ve vodohospodářství. S průtokoměrem a dalším příslušenstvím WATERGUARD tak snadno získáme také přehled o zásobách a příjmu užitkové vody.

Autor projektu

VRATISLAV ČMIEL

Hlavní cíle

  • denní přehled a statistiky využití vody

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.