Zamotaná nit

Zamotaná nit je veřejná šicí dílna, která kombinuje klasickou prodejnu látek s plně vybavenou šicí dílnou.

Zamotaná nit je prodejna látek. Nabízíme širokou nabídku úpletů, teplákovin a softshellu. Materiál, který se nejčastěji využívá při šití pro děti. Nabídka je shodná s nabídkou eshopu www.nanilatky.cz, ale díky kamenné prodejně si mohou zákaznice přijít látku osahat, popř. i vyzvednout objendávku z eshopu. Rády poradíme i s výběrem látky pro konkrétní projekt.

Zamotaná nit nabízí i prodej dětského oblečení. Výrobky, které jsou nabízeny, vznikají buď přímo v dílně, nebo jsou ručně šité švadlenkami z České republiky (většinou maminky na mateřské/rodičovské dovolené). Zvažujeme prodej finského oblečení značky PaaPii, které splňuje vysoká kritéria bio oblečení pro děti.
Zamotaná nit jde vstříc maminkám

O projektu

Zamotaná nit je veřejná šicí dílna. Máme k dispozici 2 klasické šicí stroje, 2 overlocky a 1 coverlock. Kdokoliv může přijít v otevírací době a za poplatek 120 Kč/hodinu se věnovat vlastnímu šicímu projektu. Naše zákaznice zaškolíme, poradíme. Jsme zároveň autorizovaným prodejcem firmy Brother a tak si u nás mohou zákaznice šicí stroj i zakoupit.

Zamotaná nit nabízí kurzy šití pro dospělé, ale i pro děti. Nabídku kurzů pro dospělé stále rozšiřujeme. Nabízíme kurzy pro úplné začátečníky, kurzy šití na overlocku, kurzy pro mírně pokročilé, ale i kurzy ušité na míru a kurzy v anglickém jazyce. Maminkám nabízíme možnost hlídání dětí během dopoledních kurzů. Kurzy pro děti momentálně nabízíme pro věkovou kategorii 7 – 12 let. Kurz od úplných začátků šití v ruce, až po jednoduché projekty na šicím stroji.

Zamotaná nit jde vstříc maminkám. V našem prostoru je hned vedle prodejny a šicí dílny malý hrací koutek pro děti. Koutek slouží nakupujícím maminkám k „odložení“ dětí a klidnému nákupu. Zároveň je využíván při kurzech s hlídáním dětí.

Autor projektu

VERONIKA BRABENCOVÁ

Hlavní cíle

  • Zamotaná nit je veřejná šicí dílna, která kombinuje klasickou prodejnu látek s plně vybavenou šicí dílnou.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.