100% využití dřeva

Cílem projektu je vybudování podniku, který se zabývá zpracováním dřeva. Hlavní nabídkou jsou výrobky z čistého dřeva a zpracování odpadu.

Cílem projektu je vybudování podniku, který se zabývá zpracováním dřeva. Hlavní nabídkou jsou výrobky z čistého dřeva – nábytek, zahradní nábytek, pergoly a jiné věci na zakázku. Dále je prioritou dosáhnout zpracování dřeva bez produkce odpadu. Tohoto se dosáhne zakoupením briketovacího stroje a vyráběním briket ze dřevěných zbytků. Dalším bodem projektu je nakoupení profesionálnějšího vybavení, které umožní výrobu vzhledných výrobků i z méně hezkých kusů (a zbytků) dřeva, čímž se využije dřevo, které by jinak skončilo jen jako palivo.

šíření krásy dřeva mezi lidi

O projektu

Hlavní myšlenka projektu spočívá v šíření krásy dřeva mezi lidi, se snahou zpřístupnit cenově dřevěné výrobky co největšímu počtu obyvatel a pokusit se nahradit některé plastové výrobky a výrobky z lepených překližek čistým dřevem. Tím se má podpořit ekologické chování lidí.

Autor projektu

ADAM VOJTÍŠEK

Hlavní cíle

  • vybudování podniku, který se zabývá zpracováním dřeva

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.