Učitelnice.cz

UČITELNICE je online tržiště, kde učitelé prodávají originální,v praxi osvědčené,výukové materiály. Jiní učitelé si je kupují. Učitelé sobě.

Uč!telnice.cz je online tržiště, kde učitelé kupují a prodávají originální výukové materiály. Existuje spousta učitelů a učitelek, kteří jsou progresivní, ve svém volném čase vytváří naprosto nové, zábavné a hlavně efektivní materiály k výuce. Protože chtějí učit tak, aby to bavilo děti a také je samotné. Byla by velká škoda, kdyby tyto materiály skončily v šuplíku a nikdo další je nevyužil. Jenže to se často děje, protože proč by to dávali k dispozici zadarmo, když nad tím strávili spoustu hodin. A prodávat to někde po FB nebo emailu, to stojí spoustu práce. A přesně tohle řeší Učitelnice.

motivaci a energii do tvorby dalších a dalších materiálů

O projektu

Je to platforma, kam svůj materiál jednoduše nahrají, zvolí cenu a všechno ostatní se děje automaticky. Pro koho tedy Učitelnice je?

PRO UČITELE – AUTORY Všichni učitelé, kteří si vytváří nějaké aktivity do hodin, hry, procvičovací kartičky, to můžou jednoduše nabídnout ostatním a za hodiny strávené s přípravou dostanou zaplaceno. Ve škole jim to nikdo nezaplatí a jsou to právě tito učitelé – srdcaři, kteří táhnou české školství. Často se v dnešní době mluví o platech učitelů – Učitelnice nabízí aktivním učitelům příležitost, jak si přivydělat k platu i několik tisíc měsíčně. Pocit odměny (ostatním učitelům se moje práce líbí, něco za to dostanu) způsobí i další motivaci a energii do tvorby dalších a dalších materiálů.

PRO UČITELE – jak zlepšit výuku? Za pár korun si mohou koupit osvědčené aktivity do hodin od ostatních kolegů a zároveň je tím podpořit. „Mám strávit nedělní odpoledne vymýšlením zábavné aktivity do výuky nebo si za 50,–Kč stáhnu něco, co už ostatní vytvořili a vyzkoušeli?“ A co na Učitelnici říkají samotní učitelé? „Líbí se mi, že na Učitelnice.cz lze získat za pár korun materiály k nezaplacení.“ „Ušetřím si práci a mohu rychleji synovi vše vysvětlit a vše jej naučit, když učíte doma je Učitelnice.cz největším pomocníkem“ „Báječné a kvalitní materiály za dostupné peníze pro ty, kteří svoji práci milují a snaží se učit lepším způsobem, než jen učebnicovým.“

Autor projektu

MIRIAM HEJZLAROVÁ

Hlavní cíle

  • nové, zábavné a hlavně efektivní materiály k výuce

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.