Clap design

Stylové interiérové doplňky. Máme rádi eleganci, čisté a jedoduché linie, magnety a funkčost. Všechny tyto atributy spojujeme v jedno

Jsme dva, jmenujeme se Václav a Lukáš Navrhujem a vyrábíme doplňky do domácností ač nejsme designéři. Máme hlavy plné nápadů a ruce plné práce. Máme rádi dřevo, čisté linie, jednoduchost a funkčnost. Máme smysl pro humor a to co děláme nás baví. Snažíme se, aby tyto kvality byly obasženy v každém z našich produktů. Jednoduchost, funkčnost a čistota jsou zřejmé, humor a vtip spočívá například v zabudovaném magnetu ve většině našich produktů. Design vnímáme jako propojení vzhledu a funkce.

Chceme dělat krásné věci, které se líbí, prodávají a dělají radost.

O projektu

Na trhu jsme necelý rok, poprvé jsme se prezentovali na loňském Prague Coffee Festivalu jako partneři. Následoval předvánoční design market, a několik dalších výstav a designových trhů v letošním roce. Letos se účastníme i největší designové výstavy ve střední Evropě pražského Designbloku

Produkty navrhujeme sami, ale začínáme spolupracovat i s dalšími designéry. Na letošním designbloku představíme řadu navrženou ve spolupráci s jedním z předních českých designérů.

Autor projektu

VACLAV CAJANEK

Hlavní cíle

  • Stylové interiérové doplňky

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.