My Callsheet

Projekt My Callsheet elegantně a chytře vyřešil komplikovanou a problematickou správu a aktualizaci papírových itinerářů.

Jako modelka vím, jak náročné je cestovat a pracovat různě po světě. Denně mi chodí emaily s detaily o tom, kde mám být, v kolik hodin, ve kterém hotelu budu ubytovaná, jakým letadlem musím odletět a tak dále… Je opravdová výzva v tom nakonec mít pořádek. Informace od různých agentur přicházejí nepřetržitě a obvykle spolu časově a věcně nesouvisí. Dosavadní způsob správy všech těch emailů mi nevyhovoval a řekla jsem si, že s tím musím něco udělat.

Dosavadní způsob správy všech těch emailů mi nevyhovoval a řekla jsem si, že s tím musím něco udělat.

O projektu

S velmi talentovaným týmem vývojářů jsme proto vytvořili software, který všem účastníkům zapojeným do focení modelingových kampaní usnadní život. Spojili jsme webovou a mobilní aplikaci do jednoho velkého systému, díky kterému je možné vytvořit, spravovat a číst itineráře. Itinerář, anglicky „call sheet“, většinou obsahuje všechny důležité informace k určité pracovní cestě. Papírové callsheety jsou však bohužel často komplikované, nelze je aktualizovat a musí se tisknout. Díky softwaru My Callsheet má uživatel úplně jiné možnosti. V rámci systému si uživatel může zakládat, spravovat a zobrazovat interaktivní callsheety jak se mu zlíbí! Pokud se tím sám uživatel nechce zabývat, může to pro něj udělat jeho agent nebo produkční manažer. Uživatel pak má všechny detaily, týkající se jedné pracovní cesty, hezky pohromadě. Nejlepší na tom je, že uživatelů může být na callsheetu několik a všichni zároveň budou dostávat všechny aktualizace, které se jich budou týkat. Tento projekt byl na míru vytvořen pro svět modelingu, ale to jen proto, že právě prostředí modelingu je mi nejbližší. Kostra projektu je tak progresivní a inovativní, že se stejný princip dá použít třeba na školní výlety, pracovní schůzky nebo dovolené.

Autor projektu

Veronika Nagyova

Hlavní cíle

  • Vyřešit komplikovanou a problematickou správu a aktualizaci papírových itinerářů.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.