Soutěž Asistent/ka roku

Administrativa má svou soutěž: Asistent/ka roku. Jejím cílem je zvýšit prestiž této podceňované pozici a zdůraznit, že asistentka je klenot.

Soutěž si klade za cíl zvýšit prestiž pozici asistent/ka a ocenit ty nejlepší asistentky a asistenty z České republiky. Zároveň se soutěž snaží budovat povědomí o důležitosti funkce asistentů/asis­tentek ve firemní struktuře a poukázat na neocenitelný přínos pro každého zaměstnavatele.

Soutěž se snaží budovat povědomí o důležitosti funkce asistentů/asis­tentek ve firemní struktuře a poukázat na neocenitelný přínos pro každého zaměstnavatele.

O projektu

Webové stránky: www.asistentkaroku.cz Facebook: https://www.facebook.com/asistentkaroku/

Asistent/ka roku přišla se svým první ročníkem v roce 2017. Do soutěže se přihlásilo 64 lidí napříč obory.

Od listopadu 2017 do ledna 2018 byli soutěžící ve čtyřech kolech testováni ve svých asistentských dovednostech. První kolo soutěže proběhlo formou on-line hlasování veřejnosti u profilů soutěžících na webových stránkách AR www.asistentkaroku.cz. Aby soutěžící prokázali svoji schopnost organizace, natočili ve druhém kole krátký video záznam z realizace jakékoliv smysluplné (dobročinné) akce. Krátký Skype hovor ve třetím kole v prosinci 2017, umožnil porotcům díky čtyřem otázkám, lépe poznat všechny soutěžící. V posledním čtvrtém kole v lednu soutěžící prokázali své dovednosti v celodenním testovacím dni. Zde už porota určila nejen finálovou desítku, ale celou finálovou trojici, kterou vyhlásila na Slavnostním vyhlášení 28. února 2018.

Co účast v soutěži soutěžícím přinesla? Mimo možnosti prezentovat svoji práci a podpořit dobré jméno zaměstnavatele, upevnit svůj vztah se šéfem a ukázat mu svou odbornost, vyhráli finalistky a finalisté hodnotné ceny – kurzy osobního rozvoje v hodnotě 60 tisíc korun, dále o šperky, oblečení na míru, víkendový zájezd do Alp, mobilní telefon, diář, kosmetiku, svíčky, poukazy na knihy a automobil Hyundai Tucson na měsíc.

Autor projektu

Kristýna Stoklásková

Hlavní cíle

  • Cílem je zvýšit prestiž této podceňované pozici a zdůraznit, že asistentka je klenot.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.