Retroelektro

Jsem zakázkový výrobce elektrokol, které přestavuji ze starých československých kol. Mým cílem je vyrábět krásné a praktické "veterány".

Retroelektro jsou zakázkově vyráběná elektrokola v retro stylu. K jejich výrobě využívám osvědčená stará kola (liberty, favority, skládačky apod.), která kompletně zrenovuji a vybavím elektromotorem a baterií. Dalo by se tedy říct, že jsem si vypůjčil všechno, co mám rád na starých strojích, a citlivě to zkombinoval s výhodami moderního elektromotoru. Výsledkem je vymazlený „veterán“ do nepohody, kterému se nemusíte bát dát pořádně do těla.

Jsem první český zakázkový výrobce elektrokol v retrostylu.

O projektu

V čem je Retroelektro unikátní?
Jsem první český zakázkový výrobce elektrokol v retrostylu. Za cenusériově vyráběného elektrokola z Číny získáte jedinečné ručně vyráběné české elektrokolo na míru.
Bytelný ocelový rám, osvědčené komponenty a doplňky z pravé kůžeVás při správné péči přežijí. Baterie si vyrábím sám z kvalitníchLi-ion článků samsung.
Každé mé elektrokolo je originál, který vyrábím na míru podlevašeho přání a představ. Zkrátka si vymyslíte kolo, které budete mítrádi. :)
Elektrokolo je ten nejdokonalejší dopravní prostředek do města. Veměstě rychlejší než auto, zaparkujete třeba doma v obýváku, nacyklostezce neřešíte semafory ani dopravní zácpy. Navíc nepotřebujetehelmu ani řidičský průkaz.
Spolupracuji s projektem Kola pro Afriku. Vykupuji od nich kola nevhodnápro africké podmínky a tím jim pomáhám financovat dopravu ostatních kol namísto určení. Zakoupením Retroelektro proto přispíváte nadobrou věc.

V období července až září 2018 jsem úspěšně dokončil startupovou kampaň na portálu Hithit. Vybraná částka mi umožnila dovybavit dílnu základním vybavením a objednat potřebné komponenty. Abych ale mohl konkurovat cenám elektrokol sériově dovážených z Číny, musím objednat díly v opravdu velkém množství přímo z fabriky výrobce, a to chce spoustu peněz. Podpořit mě můžete kliknutím na hlasování níže. Další informace naleznete na http://retroelektro.eu/ nebo na facebookových stránkách https://www.facebook.com/…389193983556.

Autor projektu

PETR MIKULKA

Hlavní cíle

  • Cílem je vyrábět krásné a praktické "veterány".

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.