Střelba kuše a luk

Předváděcí programy střelby ze šípových zbraní (střelba z kuše a z luku) formou výukové, aktivní a zábavné podoby s poradenstvím a servisem.

Nabídka kompletního a uceleného programu netradičního sportovního odvětví střelby ze šípových zbraní. Program zahrnující část výukovou (historii a vývoj zbraní, seznámení s typy zbraní a jejich využitím), část aktivní (ukázkové střelby vedené amatérským závodním střelcem spojené s výkladem správného zacházení s těmito zbraněmi) a část zábavnou (střelba pro zájemce z různých typů zbraní dle vhodného výběru pod dohledem a vedením zkušeného instruktora).

Je to vhodná sportovní aktivita i pro tělesně postižené.

O projektu

Využitelnost programu je vhodná pro účely různých sportovních, zábavných či vzdělávacích programů pro školy, domovy, ústavy, organizace, města a obce (např. masopusty, různé oslavy či výročí). Dále také pro firemní akce (firemní večírky, konference nebo teambuildingy). Možno uplatnění i pro rodinné společenské příležitosti. Střelba ze šípových zbraní je vhodná pro jakoukoliv věkovou kategorii a také je to vhodná sportovní aktivita pro tělesně postižené. Záměrem projektu je rozšíření povědomí tohoto netradičního sportovního odvětví více mezi širokou veřejnost. Poskytnutí nejen teoretického základu, ale také příležitost aktivního vyzkoušení střelby spojené se získáním odborných základů správné techniky střílení. Dále chceme nabízet individuální kompletní servis a poradenství šípových zbraní.

Autor projektu

MIROSLAVA PŘIKRYLOVÁ

Hlavní cíle

  • Cílem je rozšíření povědomí tohoto netradičního sportovního odvětví více mezi širokou veřejnost.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.