Dřevěné kabelky PL

Designové, dřevěné kabelky a doplňky tzv. "sestav si sám". Originální produkty, které si může zákazník sestavit sám, podle vlastní fantazie.

Konzumní prostředí módního průmyslu opouští stále více lidí a hledají vlastní vyjádření a individualitu. Dnes tedy módu tvoří sami zákazníci. Nabízíme designové „handmade“ kabelky z přírodního materiálu. Dřevo, které svým jedinečným vzhledem, strukturou a letokruhy tvoří neopakovatený design. Dřevu, které tvoří základ našich produktů dáme požadovaný tvar.

Milujeme desing, udržitelnost a návrat k přírodě.

O projektu

Gravírováním přidáme dekor, věnování či jakýkoliv text. Proces broušení a moření barvou je dle výběru a přání zákazníka. Následně lakováno, opět zbroušeno a nalakováno finální vrstvou. Z našeho výběru si dále zvolí dekor a texturu látky, která tvoří tělo kabelek, pouzder na tablety a notebooky či motýlky. Kožený popruh a jeho barvu si zvolí také sám dle naší nabídky. Tak vznikají jedinečné a neopakovatelné designové doplňky. Produkty handmade formou „sestav si sám“. V našem doplňkovém portfóliu si zákazník může pořídit náhradní látkové tělo s jiným motivem či texturou látky. Změnit dřevěný základ a jeho strukturu, tvar i barvu. Tím neustále měnit desing. V dřevěném základu kabelky jsou zabudované šroubovací patenty, které spojují dřevěný základ s látkovým tělem. Systém spojů umožňuje zákazníkovi snadno měnit produkt k vlastnímu obrazu a tvořit tak vlastní módu nebo se současné módě přizpůsobit. Díky odnímateným spojům lze látkové tělo vyprat. V našem portfóliu produktů naleznete dřevěné motýlky s manžetovými knoflíky a dřevěné brože. Zde si může zákazník zvolit gravírováním dřeva dekor. Ke každému motýlku jsou v balení tři látkové středy dle vlastního výběru. Z nabídky si vybere barvu nebo texturu látky. Máme několik designů, kolekcí kabelek a motýlků na které se dají pořídit doplňky v dáné kolekci. Kolekce bude obasahovat jeden tvar látkového těla a několik tvarů dřeva, které si sám zákazník snadno vymění. Právě textury, barvy či gravírování dřeva dělají náš produkt v kolekci jedinečným. Milujeme desing, udržitelnost a návrat k přírodě. Inspiraci hledáme právě v přírodě, která v nás probouzí kreativní myšlení.

Autor projektu

PAVLA LINKOVÁ

Hlavní cíle

  • Cílem je vytvářet originální produkty, které si může zákazník sestavit sám, podle vlastní fantazie.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.