DrobnéLidem

„Lidé pomáhají lidem tím, že nakupují na internetu.“ Takto se dá shrnout náplň služby, která nese název DrobnéLidem.cz.

Služba DrobnéLidem je celá v podstatě o propojení cashbackového portálu a crowdfundingu. Je to služba, která umí lidem plnit jejich přání. Dokáže jim vydělat určitou finanční částku ať už je to pro člověka v nouzi nebo například pro nadějného podnikatele, který nemá dostatečný kapitál na založení vlastního businessu. Služba spojuje obyčejné zákazníky českých, ale i zahraničních internetových obchodů a služeb s lidmi, kteří potřebují pomoc.

Je to služba, která umí lidem plnit jejich přání.

O projektu

Zapojit se může naprosto kdokoli, ať už potřebuje pomoc, či ji chce nabídnout. Pomocníci mohou přispět komukoli budou chtít a to tak, že nakoupí v některém z internetových obchodů, které portál nabízí a nezaplatí ani o korunu navíc. Také budou moci přispět klasickým darem.

Ten, kdo potřebuje pomoc, ať už je to mladá nadějná kapela, fotograf, či hokejista, kdokoli si může na DrobnéLidem.cz založit projekt, na který mohou pomocníci přispívat. Stačí projekt vytvořit, napsat k němu působivý text, natočit video o tom, kdo jste, co děláte, co potřebuje a kolik to bude stát. Když budete mít štěstí, pomocníci si váš projekt přidají do oblíbených a až příště na internetu nakoupí, „Drobné“ se dostaví až k Vám.

Každá koruna se hodí a na dobrý fotoaparát stačí, aby váš projekt podpořilo nákupem na internetu alespoň 500 lidí.

Tento internetový projekt je inovačním řešením klasických cashbackových portálů, které vyplácejí peníze z nákupů na internetu přímo svým uživatelům, kteří tyto nákupy provedli. Tato služba chce ale pomáhat lidem. Drobné, které uživatelé cashbackových portálů dostávají nezmění jejich finanční situaci, pokud se ale složí vícero takových, co „Drobnými“ přispějí, mohou pomoci spoustě lidem a od toho je tu projekt DrobnéLidem.cz.

Autor projektu

RADIM OULEHLA

Hlavní cíle

  • Cílem je pomoci jiným lidem tím, že nakupujeme na internetu.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.